Prowadzenie social media firmy

Social media - agencja
Widoczność w sieciach społecznościowych

Prowadzenie kanałów social media firmy

Facebook i inne portale social media zawładnęły naszym prywatnym życiem. Coraz chętniej wykorzystywane są z biznesem, a dobrze zaplanowane kampanie social media z wartościowym contentem mogą przynieść niebagatelne stopy zwrotu. Pomagamy firmom osiągać cele sprzedażowe także poprzez obsługę social media i wszystkie zadania z tym związane! 

Prowadzenie social media firm mamy we krwi. Zajmujemy się kompleksowym tworzeniem i obsługą profili kanałów społecznościowych. Dzięki obsłudze social media agencji zdobędziesz większy wskaźnik konwersji, a Twoja działalność zyska rozpoznawalność i pozytywne opinie Klientów. 

Prowadzenie social media firmy dla przedsiębiorców

Zajmujemy się zakładaniem, obsługą i rozwojem kanałów social media. Naszym głównym celem jest autentyczne budowanie wizerunku i społecznoście, które przekładają się następnie na kolejne leady. Podejmujemy takie działanie, aby uzyskiwać jak najwyższy wskaźnik konwersji. Poniżej zobaczysz niektóre rodzaje obsługiwanych mediów społecznościowych. Prowadzenie social media firmy to zadanie, które wymaga skrupulatnego zaplanowania, ponieważ więcej nie zawsze znaczy lepiej. Przed podjęcie współpracy zapoznamy się z potrzebami Twojej firmy i zaproponujemy najbardziej optymalne rozwiązanie. 

Analizujemy branżę, konkurencję, docelową stronę www sklepu internetowego, słowa kluczowe, profil linków i konkurencję.

Przedstawiamy wyniki badania i proponowaną strategię działań rozłożoną w czasie zależnym od możliwości i preferencji Klienta.

Optymalizujemy stronę, wdrażamy  poprawki techniczne, naprawiamy błędy. Ingerencje w kod, szablony, zarządzanie analityką.

Projektujemy, tworzymy i publikujemy treści na stronie sklepu, które będą atrakcyjniejsze dla klientów i algorytmów wyszukiwarek. 

Tworzymy skuteczny profil linków wysokiej jakości. Usuwamy szkodliwe linki konkurencji. Dbamy o linkowanie wewnętrzne. 

Analizujemy stan techniczny sklepu, przedstawiamy dalsze propozycje i transparentny raport skuteczności dotychczasowych działań.

Profesjonalne podejście do social media firmy

ZYSKI

Inwestycja w profesjonalne prowadzenie profili social media jest jak wizyta u dobrego doradcy podatkowego. Praktycznie zawsze się zwraca, dając wymierne, długofalowe korzyści!

Zajmujemy się kompleksowym prowadzeniem social media na najpopularniejszych kanałach z myślą o sprzedaży i reklamie Twojej firmy. Jako doświadczona agencja social media wiemy, jak ważne jest skrupulatne zaplanowanie działań marketingowych. 

Pomoc w sprzedaży

Zadbamy o pozytywne doświadczenia Twoich Klientów, dzięki czemu będą chętniej do Ciebie wracać, generując wyższą sprzedaż.

Promocja marki

Wypromujemy Twój biznes, tworząc atrakcyjny wizerunek poparty merytoryczną treścią i skrojonym na miarę marketingiem.

Budowa zasięgów

Nasze działania bezpośrednio wpływają na wyższą widoczność Twojej firmy w internecie - więcej osób szybciej skorzysta z Twoich usług.

Obsługa social media firmy - cennik

Pakiety Facebook / LinkedIn / Instagram

Sprawdź poniższy cennik prowadzenie kanałów social media firmy (2022) i wybierz ten wariant, który najlepiej odzwierciedla zapotrzebowanie przedsiębiorstwa. Wszystkie ceny mają charakter informacyjny. W przypadku zainteresowania zapraszamy do kontaktu celem otrzymania wiążącej oferty ceny pozycjonowania lokalnego. Zachęcamy do kontaktu już teraz! 

Mikro

Za 1 wybrany kanał SM
495
pln / miesiąc
 • Utworzenie kanałów
 • Wprowadzanie danych
 • Publikacja 5-10 postów
 • Social selling
 • Unikalna strategia

Biznes

Za 1 wybrany kanał SM
695
pln / miesiąc
 • Utworzenie kanałów
 • Wprowadzanie danych
 • Publikacja 10-15 postów
 • Social selling
 • Unikalna strategia
Popularne

Performance

Za 1 wybrany kanał SM
995
pln / miesiąc
 • Utworzenie kanałów
 • Wprowadzanie danych
 • Publikacja 15+ postów
 • Social selling
 • Unikalna strategia

Cennik social media firmy przedstawia najpopularniejsze warianty współpracy. Zawsze jednak szczegóły ustalamy indywidualnie. Pamiętaj też, że odpowiadamy za obsługę innych, nieco mniej popularnych, kanałów SM (m.in. Pinterest, Twitter). Koszt obsług social media firmy w tym przypadku również jest uzgadniany indywidualnie. 

Zastrzegamy sobie prawo do zmiany powyższego cennika obsługi social media. Ceny zmieniają się na bieżąco w zależności od poziomu inflacji i uwarunkowań rynkowych. Strona jest na bieżąco aktualizowana.

Obsługa social media firm
to korzyści:

marketingowe

sprzedażowe

Wiesz już, jak możemy Ci pomóc?
Lub sprawdź jeszcze przydatne informacje poniżej!
_ OUR PROJECTS

Obsługa firmy w social media to proces.

Obsługa social media firmy to proces. Ważne jest więc nie tylko to, co robimy, ale przede wszystkim, dlaczego to robimy. Każde działanie powinno prowadzić do kolejnego. Oferując cennik prowadzenie mediów społecznościowych dla firm, stawiamy na aktywne budowanie społeczności i pozyskiwanie leadów.

Obsługa SM musi być bowiem inwestycją, a nie dodatkowym kosztem dla przedsiębiorstwa. Skupiamy się nie tylko na zaplanowaniu oraz publikowaniu odpowiednich treści w mediach społecznościowych, które będą układać się w spójną komunikację marki i przysłużą się do budowy relacji z potencjalnymi klientami. Na każdym etapie dbamy o to, aby social media stawały się motorem napędowym Twojego biznesu!

Widoczność w sieciach społecznościowych

Prowadzenie social media firmy - przygotowanie treści

Wszystkie kanały social media potrzebują treści. Ta treść jednak może się znacznie różnić. W przypadku Instagrama naturalnie kładziemy nacisk na przekaz wizualny. Obsługa Facebooka firmy w celu tworzenia społeczności wymaga często bardzo dużych nakładów pracy związanych z przygotowaniem treści. Nie inaczej jest w przypadku LinkedIn, gdzie merytoryczna, czasem nawet naukowa publikacja, pozwala błyskawicznie znaleźć się w centrum grupy odbiorców, do których się targetuje. Nie tylko profesjonalnie prowadzimy kanały mediów społecznościowych przedsiębiorstw, ale przygotowujemy rzetelną treść, która zapewnia wyższe wyniki sprzedaży w Twojej firmie. 

Widoczność w sieciach społecznościowych

Prowadzenie social media jako wsparcie sprzedaży

Obsługa social media firmy jest świetnym wsparciem dla sprzedaży. Uwidacznia także skuteczność i ewentualne mankamenty procesów pośrednich takich, jak np. obsługa klienta bieżącego. Pozyskiwanie nowych klientów, troska o rozpoznawalność i atrakcyjność marki, a także konwertowanie ruchu w klientów kupujących wymaga rzetelnego prowadzenia od A do Z. Nasze usługi często zintegrowane są z ofertą dla sklepów internetowych, które szukają zarówno wsparcia na poziomie marketingu, sprzedaży, jak i pozycjonowania stron. 

Wyciśnijmy z social media jeszcze więcej

Jeśli chcesz zlecić prace nad stroną i szukasz agencji, która zajmie się profesjonalnie mediami społecznościowymi – na uczciwych zasadach i zawsze terminowo – jesteśmy do Twojej dyspozycji. 

Prowadzenie social media firmy - FAQ, czyli co jeszcze trzeba wiedzieć?

Jeśli masz pytania odnośnie do usług copywriterskich, tu możesz znaleźć odpowiedź. Jeśli jej nie ma, prosimy o wiadomość - odpiszemy tak szybko, jak się da.

W Contento proponujemy stały cennik prowadzenia social media firmy, przewidujący wybrane działania w obrębie jednego kanału. Ceny za obsługę social media zaczynają się już od około 500 złotych / miesiąc. Możemy zaproponować niższe ceny od wielu konkurencyjnych podmiotów ze względu na ograniczoną marżę i moduł cennika, który obrazuje koszty prowadzenia tylko jednego, wybranego kanału social media, np. Facebook, LinkedIn, Instagram, Twitter. Pamiętaj jednak, że wszystkie warunki ustalamy wspólnie, dlatego prosimy o kontakt w celu poznania szczegółów. 

Obsługa kanałów social media przedsiębiorstwa może być paliwem dla wzrostów widoczności Twojej strony poprzez organiczne pozycjonowanie. Wynika to z potencjału wykorzystania społeczności do naturalnego pozycjonowania – odwoływania się w internecie do Twojej witryny (zostawiania linków). W przypadku pozycjonowania Google bierze wiele innych czynników pod uwagę. Social media stanowią jeden z pierwszych etapów lejka sprzedażowego, ponieważ mogą odpowiadać za edukację klienta, który trafiając na stronę, podejmie działanie. W ten sposób prowadzenie mediów społecznościowych dla firm skutkuje wzrostem zainteresowania usługami i wyższym poziomem sprzedaży!

Gwarantujemy, że w Contento robimy wszystko, aby usługi prowadzenia SM firmy i marketingu były z jak największą korzyścią. Świadczą o tym realne wyniki, które prezentujemy. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji!      

Tak, naturalnie. Współpraca odbywa się na podstawie umowy i wystawianych cyklicznie faktur sprzedaży VAT. Jesteśmy czynnym płatnikiem podatku VAT. 

Biorąc pod uwagę fakt, że większość klientów zwraca się do nas z prośbą o prowadzenie kanałów społecznościowych od A do Z, co zakłada ich budowę od podstaw, proces ten przynosi natychmiastowe rezultaty. Obsługa social media firmy wymaga jednak konsekwentności, dlatego przy poprawnych działaniach efekty powinny być coraz bardziej zadawalające. 

Tak, oczywiście. Jeśli firma ma także inne potrzeby z zakresu marketingu internetowego i pozycjonowania, zdecydowanie rekomendujemy takie rozwiązanie. Jesteśmy otwarci na drobne negocjacje. Każdy przypadek jest jednak inny, dlatego zachęcamy do kontaktu bezpośredniego! 

Przygotowujemy kampanie, które realnie zwiększają poziom konwersji i sprzedaży. Jesteśmy otwarci na podejmowanie się różnych wyzwań. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać szczegółowe informacje. 

Upewnij się, czy sprawdziłeś/-aś także pozostałe sekcje naszej strony. Poznasz tam wiele ciekawych informacji:


Social media firmy to nie wszystko. Sprawdź też:


Nawiguj tak, jak chcesz:

Social media firmy - Agencja Contento - Spis treści:

Social media firmy lokalizacja i oferta agencji
_ Agencja SEO – lokalna czy ogólnopolska

Agencja SEO - Warszawa, Poznań, Gdańsk? Z jakiego miasta powinna być, aby zyskać Twoją najlepszą opinię?

Wybór agencji marketingu internetowego pod kątem miejsca siedziby może mieć znaczenie, ale nie musi. W wielu przypadkach przez wszystkie etapy procesu można przejść zdalnie. Wszelkie formalności i dokumenty i tak przesyłane są drogą cyfrową. Z drugiej strony, realizując bardzo duże projekty lub pozycjonując się lokalnie, czasem dobrze jest móc udać się na rozmowę. Na spotkaniu „twarzą w twarz”, przy dogodnej atmosferze, możemy omówić strategię w bardziej komfortowych warunkach. Nie zawsze jest to konieczne. Epidemia sprawiła, że procesy cyfryzacyjne znacznie przyśpieszyły. Nie ma znaczenia, gdzie działasz, np. w Warszawie, Wrocławiu, BydgoszczyAgencja SEO Contento zapewni Ci zawsze taki sam, najwyższy, poziom świadczonych usług! Jesteśmy agencją SEO z Torunia, ale pozostajemy otwarci, by spotkać się w siedzibie Klienta, jeśli będzie to konieczne!

Zlecenia Prowadzenie kanałów social media
biuro@agencjacontento.pl


+48 844 700 731
Agencja Contento Logo
Pracujemy zdalnie z klientami z całej Polski

Agencja Contento
Legionów 214/3
87-100 Toruń

PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK: 08:30 - 17:00,
SOBOTA: 10:00 - 14:00.

Przejdź do zakładki Kontakt