_ Profesjonalne teksty na strony, których potrzebujesz

Teksty na stronę www

Teksty na stronę internetową najbardziej wpływają na to, w jaki sposób odbierają firmę jej potencjalni klienci. Stworzenie dobrych treści na strony www nie jest łatwe. Wymaga bowiem nie tylko nie lada kreatywności, ale przede wszystkim myślenia procesowego.

To ostatnie widać na przykładzie ścieżki, którymi podąża odbiorca odwiedzający stronę. Co powinno przykuć jego uwagę bardziej, a co mniej? W którym kierunku powinien się kierować? Jeśli dana podstrona ma charakter typowo sprzedażowy, jakie cechy produktu / usługi należy najbardziej zaakcentować?

Teksty na stronę www – sprzedażowe, marketingowe i informacyjne – muszą prowadzić odbiorcę przez wyznaczony przez Ciebie lejek. W Contento tworzymy treści dostosowane do realnych potrzeb Twojego serwisu. Dbamy zarówno o aspekty marketingowe, stylistyczne, jak i pozycjonowanie (SEO). Dowiedz się więcej, jak dobre teksty na stronę mogą pomóc w rozwoju Twojego biznesu!

Profesjonalne teksty na stronę www
_ Zasady tworzenia tekstów dla serwisów internetowych

Co oznacza tworzenie tekstów na strony internetowe?

Opracowywanie treści na strony internetowe to proces. Cechuje się on złożonością i wieloaspektowością. Oczywiście można przygotować treści na stronę zupełnie spontanicznie i bez specjalistycznego przygotowania. Rezultaty będą wówczas dalekie od zamierzonych. Teksty na strony www muszą spełniać szereg wymogów. Powinny być nie tylko poprawne gramatycznie i stylistyczne, ale oryginalne. Unikatowość treści dotyczy zarówno pomysłu, jak i wykonania, a więc języka, którego używamy do opisu. Jednakże dobre teksty na strony www powstają na długo przed zatopieniem pióra w atramencie. Konieczne jest wykonanie analizy SEO pod zastosowanie słów kluczowych oraz analizy marketingowej. 

Analiza marketingowa & SEO

Jeśli nie przychodzisz do nas z konkretnymi wytycznymi i propozycją współpracy akordowej, zaczniemy od zebrania niezbędnych danych. Wykonamy analizę marketingową i SEO, aby wiedzieć więcej, o Twoim biznesie, jego możliwościach i zagrożeniach. Wykorzystamy później te informacje celem zaprezentowania Twojej strony w jak najlepszy sposób!

Zastosowanie słów kluczowych

Opracowujemy słowa kluczowe i zwracamy uwagę tylko na te frazy, które mają faktyczne znaczenie dla sprzedaży i promocji. Za pomocą narzędzi specjalistycznych (np. Ahrefs, Senuto, SEMRush) jesteśmy w stanie znaleźć frazy, które trzeba zastosować w tekstach na stronę internetową. Dzięki temu każda tworzona treść przekłada się na pozycjonowanie.

Optymalizacja struktury tekstu

Wszystkie tworzone przez nas teksty na stronę internetową są odpowiednio zoptymalizowane zgodnie z zasadami pozycjonowania. Działania te obejmuję optymalizację nagłówków, tagów, meta tagów, html, poszczególnych elementów tekstu (zob.: struktura tekstu copywriting seo) i mają przełożenie na finalne właściwości techniczne każdego wpisu.

Dobór stylistyki i języka korzyści

Jako doświadczona agencja piszemy teksty na strony, które są kierowane nie tylko do robotów! Mamy swoje strategie narracyjne, w których wykorzystujemy elementy języka korzyści. Nasze teksty wyróżniają się od tych, które kupisz u konkurencji. Gwarantujemy bowiem niepowtarzalne słownictwo i stylistykę, która zbuduje dobry wizerunek Twojej firmy!

_ Zalety tekstów tworzonych przez agencję Contento

Teksty na stronę www - najważniejsze korzyści

Chcesz zyskać nowych klientów, zwiększyć ruch na stronie i przekonać do zakupu niezdecydowanych? Nic prostszego – dostarczymy wszystkie potrzebne treści, które będą pracować na rozwój Twojego sklepu lub strony usługowej. 

 

Wyższa sprzedaż

Nawet, jeśli nie mówimy o opisach produktów, wciąż wszystkie teksty powinny mieć zgodną narrację marketingową, która napędza sprzedaż.

Profesjonalna forma

Atrakcyjna forma i wygląd to bardzo ważne aspekty, jeśli chodzi o wpisy na stronę internetową. Zwykle oceniamy wzrokiem!

Optymalizacja

Nasze treści są zawsze przygotowywane zgodnie z zasadami SEO. Zawsze mają odpowiednią strukturę, która pomaga w pozycjonowaniu.

_ Jakie teksty na stronę wybrać?

Teksty SEO strony - kluczowe parametry

Teksty SEO strony, w przeciwieństwie do płatnych reklam, będą wpływały na dwa czynniki jednocześnie: 1) ruch i 2) poziom konwersji. Nasze teksty na strony internetowe powstają z uwzględnieniem wszystkich specyficznych wymogów. W ten sposób możesz wykreować swój brand długoterminowo, a rezultatów nikt Ci nie odbierze (wraz z ukończeniem treści otrzymasz przekazanie majątkowych praw autorskich). Jednorazowa inwestycja będzie cały czas pracować w zakresie pozyskiwania ruchu (słowa kluczowe) i zachęcania do skorzystania z oferty. 

Parametry techniczne, aspekty związane z optymalizacją, dodatkową usługą wstawienia treści, grafik – ustalamy indywidualnie. Przed złożeniem zapytania koniecznie zastanów się jednak nad tematyką i długością. Chętnie pomożemy w wybraniu skutecznego wariantu, który będzie pracował na Twojej witrynie. 

Tematyka tekstów

Piszemy praktycznie na dowolne tematy. Dostarczamy treści, które sprzedają i pozycjonują. Mamy doświadczenie m.in. w pisaniu na następujące zagadnienia:

  • Sprzęty elektroniczne, domowe, RTV, AGD,
  • Teksty specjalistyczne
  • Sztuczna inteligencja, robotyka, automatyka, programowanie maszyn – teksty techniczne
  • Dietetyka, lifestyle, zdrowy tryb życia, sport, suplementy dla sportowców,
  • Treści o kosmetykach, urodzie, modzie,
  • Teksty na strony radców prawnych i innych podmiotów – copywriting prawniczy,
  • projektowanie stron, programowanie, gry wideo – teksty dla IT,
  • Inwestycje, Forex, finanse, produkty bankowe i pożyczki – teksty finansowe,
  • Motoryzacja
  • Teksty na strony firm fotowoltaicznych -fotowoltaika, pompy ciepła, kolektory słoneczne
  • Meble, wystrój i aranżacja wnętrz, nieruchomości,
  • Teksty turystyczne,
  • Teksty medyczne na strony, 
  • i wiele, wiele innych
_ Ile kosztują teksty na stronę?

Teksty na stronę - cena

Koszt przygotowania treści na stronę przeważnie wyrażany jest w znakach ze spacjami (zzs). We współpracy akordowej, a nie np. abonamentowej, również przyjmujemy taki sposób rozliczeń. Jeżeli jednak potrzeba dostarczyć treści na całą stronę usługową, zazwyczaj proponujemy rozliczenie za projekt. Cena może mieścić się w przedziale 200 – 300 zł za treści na jedną podstronę, jednak wszystko zależy od szczegółowych aspektów. Gwarantujemy, że ceny za treści na strony www w Contento są bardzo konkurencyjne. Przekonaj się o tym, otrzymując darmową wycenę!

Wiesz już, jak możemy Ci pomóc?
Lub przejedź niżej, jeśli szukasz dodatkowych informacji
_ Objętość tekstów webwritingowych

Jak długie powinny być treści na stronie?

Treści na strony internetowe nigdy nie powinny być pisane pod konkretną objętość. W przeciwieństwie do takich form, jak opisy produktów oraz artykuły blogowe, w tym przypadku mamy do czynienia z połączeniem klasycznego content writingu z copywritingiem, a nawet micro copywritingiem. Poszczególne części tekstu, np. Call to action (CTA), zajmują niewiele pod względem objętościowym, jednak mają niebagatelne znaczenie dla budowania wizerunku i starania się o wyższą konwersję. Długość treści na strony zależy od wielu czynników. Bez trudu znajdziesz strony bogate w treści poradnikowe, których łączna objętość może przekraczać setki tysięcy znaków ze spacjami. Takie podejście może być niepoprawne – wszystko jednak zależy od tego, jaki jest cel takich działań. Przyjmuje się, że objętość treści na stronę www nie powinna być mniejsza, niż kilka tysięcy znaków ze spacjami, jednak również i od tej reguły znajdą się wyjątki! 

_ Skuteczne teksty w każdym calu

Dlaczego warto wybrać treści na stronę przygotowane przez Agencję Contento?

W Contento specjalizujemy się w przygotowywaniu treści na strony, które skutecznie sprzedają i pozycjonują. Obydwie cechy są równie istotne. Treści, które nie zostały zoptymalizowane pod kątem wyszukiwarek, nie pozwolą na lepsze odszukanie oferty. Z kolei teksty o niskiej atrakcyjności stylistycznej i marketingowej nie przyczynią się większej sprzedaży. Wszystkie treści na strony internetowe, sklepy, wizytówki i strony docelowe tworzone są na podstawie szczegółowych wytycznych SEO. Teksty pisane są przez specjalistów z danej branży i poddawane profesjonalnej korekcie. 

Treści na strony - FAQ, czyli częste pytania dotyczące tworzenia tekstów

Świadczymy profesjonalne usługi pisania tekstów na strony. Wszystkie szczegóły omawiamy przed akceptacją zlecenia. Tutaj znajdziesz odpowiedź na swoje pytanie, a jeśli nie - skontaktuj się z nami śmiało!

Wszystkie treści na stronie muszą być oryginalne. W uzasadnionych przypadkach dopuszcza się brak oryginalności, m.in. wtedy, gdy mamy do czynienia z opisem generycznym, np. zjawisk przyrodniczych. Jednak z perspektywy algorytmów wyszukiwarek wciąż nie powinno się stosować takiej samej treści. Konieczna jest redakcja i synonimizacja. 

Treści na stronie przygotowujemy w oparciu o indywidualne ustalenia, dzięki czemu dostarczamy możliwie najbardziej dostosowany do potrzeb tekst. W przeciwieństwie do popularnych platform zrzeszających wielu autorów dajemy gwarancję oryginalności i przekazujemy majątkowe prawa autorskie.  

Żadna agencja SEO nie jest w stanie zagwarantować na piśmie konkretnych rezultatów rozumianych w sensie ścisłym. Pozycjonowanie jest zmienne, ponieważ reguły gry kształtowane są przez dwa zmienne czynniki. Pierwszym czynnikiem są wyszukiwarki internetowe, które zmieniają swoje algorytmy cały czas. Wpływa na to również drugi czynnik, czyli użytkownicy, którzy również zmieniają sposób wyszukiwania treści i korzystania z internetu. 
Nasze treści tworzone są w taki sposób, aby były jak najskuteczniejsze od razu i jak najbardziej uniwersalne w długim terminie. Nie możemy obiecać, że wszystkie treści przypadną do gustu, ponieważ jest to aspekt subiektywny. Dajemy jednak możliwość skorzystania z kilku darmowych redakcji i korekt, dzięki czemu obydwie strony będą usatysfakcjonowane. 

Podejmujemy się bardzo dużych objętościowo zleceń copywriterskich, nie wyznaczamy górnego lub dolnego limitu. Istotnym czynnikiem jest czas realizacji, który musi być dostosowany do objętości zlecenia. Prosimy o przesłanie szczegółów. 

Tak, świadczymy takie usługi, traktujemy je jako usługi dodatkowe. Materiały mogą pochodzić ze źródeł darmowych lub płatnych (w zależności od profilu strony internetowej). Wszystkie są wstępnie optymalizowane pod SEO.

Napisanie treści na statystyczną stronę usługową, która składa się z kilkunastu podstron, może zająć nam już od 5 do 14 dni roboczych. Dokładny termin zależy od szczegółów projektu i rodzaju strony internetowej, dlatego na wstępie zawsze poprosimy o przedstawienie dodatkowych informacji. 
Jesteśmy w stanie zobowiązać się do terminów także na umowie, dzięki czemu masz pewność, że podchodzimy do Twojego zlecenia rzetelnie!

Tak, ceny za treści na stronę internetową podlegają negocjacjom. Wyznaczane są indywidualnie po zapoznaniu się z wymogami zlecenia. 

Podobnie, jak w przypadku materiałów graficznych, jesteśmy w stanie odpowiadać za publikację treści. Usługa jest dodatkowo płatna. 

Oczywiście. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą planów abonamentowych oraz napisania wiadomości.

Upewnij się, czy sprawdziłeś/-aś także pozostałe sekcje naszej strony. Poznasz tam wiele ciekawych informacji:

 • Dlaczego Agencja Contento? 
 • Blog SEO Agencji Contento
 • Wiedza – Słownik pojęć SEO/SEM/e-Marketing
 • Kariera – Dołącz do nas!
 • Regulamin.


Oprócz tekstów dla witryn www przygotowaliśmy też inne przydatne usługi dla Ciebie:


Treści na stronę online – sprawdź wszystkie informacje w jednym miejscu:

Teksty na strony www - Agencja Contento - Spis treści:

_ Plany contentowe – usługi realizowane w całej Polsce

Teksty na strony www? Dostarczamy wartościowy content dla Klientów z całej Polski!

Treści na strony to jedna z wielu naszych specjalizacji. Agencja copywriterska Contento jest jedną z rzadkich firm, które zapewniają procesualny sposób podejścia do najtrudniejszych realizacji. Dajemy najkorzystniejsze rezultaty – między innymi dzięki równorzędnym traktowaniu usług copywriterskich z pracą SEO. Wszystkie nasze teksty są nie tylko całkowicie unikatowe, ale pozwalają na więcej, niż produkty konkurencyjnych firm. Zawsze precyzyjnie dostosowujemy tworzone przez nas treści na strony www pod aktualne wymagania współczesnych parametrów wyszukiwarek internetowych. Z myślą o najwyższej skuteczności pracy nie zapominamy o aspektach marketingowych. Tworzenie tekstów na stronę, agencja copywriterska Contento, to usługa, która przyczynia się do osiągania lepszych pozycji w wynikach wyszukiwania. O detalach współpracy zawsze decydujemy razem. Jako agencja copywriterska z Torunia dostarczamy content Klientom z całej Polski, między innymi z Poznania, Olsztyna, Krakowa i Warszawy. Z pewnością możemy pomóc też Twojej firmie. Sprawdź, co i ile możemy zrobić, wysyłając nam e-mail już teraz! 

Zlecenia Teksty na strony
biuro@agencjacontento.pl


+48 844 700 731
Agencja Contento Logo
Pracujemy zdalnie z klientami z całej Polski

Agencja Contento
Legionów 214/3
87-100 Toruń

PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK: 08:30 - 17:00,
SOBOTA: 10:00 - 14:00.

Przejdź do zakładki Kontakt