Wejście na nowy rynek

Ekspansja sklepu na rynek zagraniczny

Rozwój w branży e-commerce może prowadzić do próby wejścia na rynki zagraniczne. To strategiczna decyzja przedsiębiorstwa, która musi być poparta odpowiednimi działania z zakresu pozycjonowania i marketingu. Jeszcze większe znaczenie odnotowują wówczas aspekty techniczne tak, aby każda wersja językowa strona (lub osobne domeny) mogły znajdować się wysoko na frazy o dużym potencjale sprzedażowym. Pomagamy w procesie ekspansji na rynek zagraniczny, zwiększając możliwości sprzedażowe e-commerce. 

Treści dla sklepów internetowych, teksty dla sklepów ecommerce
_ Jsddak działa Ssds?

Skuteczna pomoc dla sklepów rozpoczynających sprzedaż zagraniczną

Ekspansja w e-commerce na rynki zagraniczne to jedna z najpoważniejszych decyzji biznesowych. Wymaga profesjonalnych analiz prawnych, finansowych i operacyjnych. Jeśli jednak taka decyzja zostanie podjęta, należy niezwłocznie wdrożyć działania. Od strony technicznej na pozycjonowanie wpływa wówczas bardzo wiele czynników. Przygotowujemy sklep e-commerce do rozpoczęcia sprzedaży za granicą poprzez kompleksowe działania, na które składają się m.in.:

Wersje językowe i tłumaczenia sklepu

Sklep zagraniczny powinien mieć różne wersje językowe lub odrębną domenę.

Dostosowanie do wymogów rynku

Każdy rynek posiada swoją specyfikę - również w zakresie SEO i marketingu.

Optymalizacja techniczna

Rozwiązania techniczne dla stron wielojęzykowych są kluczowe.

Zagraniczny link building

Wartościowe linki z renomowanych serwisów zagranicznych.

Polska jest tzw. średnim rynkiem, co często stanowi pułapkę w skalowaniu biznesu. Ekspansja e-commerce na rynek zagraniczny to szansa na znaczne zwiększenie i dywersyfikację źródeł przychodów.

teksty e-commerce
_ Ceny artykułów blogowych

Wyższa sprzedaż, większe zyski!

Dbamy o rozwój sklepu internetowego od samego początku procesu pozycjonowania. Międzynarodowe SEO różni się od pozycjonowania ogólnokrajowego, dlatego o wszelkie informacje i cele długoterminowego będziemy prosić na wstępie. Wspólnie ustalimy priorytety i zaczniemy działań, aby miarowo zwiększać poziom udział w Twoim rynku. Pomagamy przy wszystkich technicznych i marketingowych aspektach związanych z ekspansją sklepu internetowego na rynek zagraniczny. Wyższa sprzedaż – krajowa i za granicą – to zawsze cel, który przyświeca wszystkim naszym działaniom technicznym i marketingowym. 

Wiesz już, jak możemy Ci pomóc?
Umów się na darmową konsultację, w trakcie której porozmawiamy o potrzebach sklepu.

Ekspansja zagraniczna e-commerce - co trzeba wiedzieć?

Sprawdź najczęściej zadawane pytania przez naszych Klientów na temat pomocy w zakresie terytorialnego rozszerzania działalności sklepu.

Świadczymy usługi SEO i marketingu internetowego. W przypadku ekspansji na rynki zagraniczne nasze działania obejmują też dodatkowe czynności związane z przystosowaniem technicznym strony internetowej, wprowadzenia standardów technologicznych i prawnych obowiązujących w danym kraju, przygotowania treści w języku obcym lub ich przetłumaczenia, a także marketingu i pozyskiwania linków. 

Usługa związana z SEO międzynarodowym wyceniana jest zawsze indywidualnie. Nie obowiązują proponowane przykładowe ceny zawarte na innych podstronach.  

Współpraca rozliczana jest na podstawie zawartej umowy na czas określony lub nieokreślony. Wystawiamy faktury VAT.

Obecnie prowadzimy działania na terenie różnych państw Unii Europejskiej. Na ten moment zawężamy działania do państw UE, strefy Schengen (Norwegia, Islandia, Szwajcaria) oraz Stanów Zjednoczonych. 

Wszystkie aspekty finansowe ustalamy indywidualnie w zależności od specyfiki zlecenia i zakresu prowadzonych przez nas prac marketingowych oraz informatycznych. 

Upewnij się, czy sprawdziłeś/-aś także pozostałe sekcje naszej strony. Poznasz tam wiele ciekawych informacji:

  • Dlaczego Agencja Contento?
  • Blog SEO Agencji Contento
  • Wiedza – Słownik pojęć SEO/SEM/e-Marketing
  • Kariera – Dołącz do nas!
  • Regulamin.


Nie tylko teksty dla e-commerce. Sprawdź też:


Artykuły blogowe na tej stronie ujęliśmy tak:

Artykuły blogowe - Agencja Contento - Spis treści:

Content marketing dla firm, zlecenie, stawka, cena, kontakt
_ Plany contentowe – usługi realizowane w całej Polsce

Profesjonalne artykuły blogowe - Warszawa, Gdańsk, Szczecin, Poznań? Walczymy o opinie klientów z całej Polski!

Wybór agencji marketingu internetowego pod kątem miejsca siedziby może mieć znaczenie, ale nie musi. W wielu przypadkach przez wszystkie etapy procesu można przejść zdalnie. Wszelkie formalności i dokumenty i tak przesyłane są drogą cyfrową. Z drugiej strony, realizując bardzo duże projekty lub pozycjonując się lokalnie, czasem dobrze jest móc udać się na rozmowę. Na spotkaniu „twarzą w twarz”, przy dogodnej atmosferze, możemy omówić strategię w bardziej komfortowych warunkach. Nie zawsze jest to konieczne. Epidemia sprawiła, że procesy cyfryzacyjne znacznie przyśpieszyły. Nie ma znaczenia, gdzie działasz, np. w Warszawie, Wrocławiu, BydgoszczyAgencja SEO Contento zapewni Ci zawsze taki sam, najwyższy, poziom świadczonych usług! Jesteśmy agencją SEO z Torunia, ale pozostajemy otwarci, by spotkać się w siedzibie Klienta, jeśli będzie to konieczne!

Zlecenia Ekspansja zagraniczna sklepu
biuro@agencjacontento.pl


+48 844 700 731
Agencja Contento Logo
Pracujemy zdalnie z klientami z całej Polski

Agencja Contento
Legionów 214/3
87-100 Toruń

PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK: 08:30 - 17:00,
SOBOTA: 10:00 - 14:00.

Przejdź do zakładki Kontakt