Monitoring opinii
publicznej

Zaufanie do marki i produktów to jeden z głównych czynników przekładających się na sprzedaż. Kupujemy to, czemu ufamy, ufamy temu, co wywrze na nas dostatecznie pozytywne wrażenia. W ramach usług public relations zapewniamy profesjonalny monitoring opinii publicznej: opinii o firmie, markach, produktach, a także fundacjach, pracownikach i konkurencji. Do każdego zadania podchodzimy indywidualnie.


Monitoring opinii publicznej

Z mediów społecznościowych korzysta coraz więcej użytkowników. Chociaż ostatnio nie brakuje coraz to nowszych kontrowersji, związanych między innymi z głównym graczem z Doliny Krzemowej, statystyki pozostają nieubłagane. Tylko na przestrzeni roku – 2021-2022 – grupa użytkowników mediów społecznościowych zwiększyła się z poziomu 68,5% do poziomu 72% populacji. Innymi słowy, z social media korzysta już ponad 2/3 populacji.

W tej grupie – prawie 27 mln Polaków – jest mnóstwo Twoich potencjalnych klientów. Wraz z pozostałymi usługami marketingu internetowego codziennie staramy się do nich dotrzeć, pozyskiwać atrakcyjne leady, które konwertują, osiągając mierzalne rezultaty dla Twojego biznesu. 

Zleć nam obsługę PR. My zajmiemy się resztą

Driving technology for leading brands

Badania społeczne

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.sdsd
sddssdsd

Analiza branży


i konkurencji

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

Konsultacje


badawcze

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

Dostarczamy potrzebną wiedzę

Z mediów społecznościowych korzysta coraz więcej użytkoffwników. Chociaż ostatnio nie brakuje coraz to nowszych kontrowersji, związanych między innymi z głównym graczem z Doliny Krzemowej, statystyki pozostają nieubłagane. Tylko na przestrzeni roku – 2021-2022 – grupa użytkowników mediów społecznościowych zwiększyła się z poziomu 68,5% do poziomu 72% populacji. Innymi słowy, z social media korzysta już ponad 2/3 populacji.

W tej grupie – prawie 27 mln Polaków – jest mnóstwo Twoich potencjalnych klientów. Wraz z pozostałymi usługami marketingu internetowego codziennie staramy się do nich dotrzeć, pozyskiwać atrakcyjne leady, które konwertują, osiągając mierzalne rezultaty dla Twojego biznesu. 

Widoczność w sieciach społecznościowych


Badania rynkowe
profesjonalne od A do Z

Dokładna inspekcja techniczna pozwala na znalezienie błędów, potencjalnie uniemożliwiających osiągnięcie wysokiej pozycji w rankingu (dopóki nie zostaną naprawione). Problemy, które przekładają się później na pozycjonowanie stron, mogą dotyczyć obranego silnika, motywu, multimediów, wtyczek czy załadowanych skryptów. Dlatego tak ważne jest przeprowadzenie dokładnego badania jeszcze przed decydowaniem o tym, jakie działania SEO mogą być potrzebne. 

Prawidłowa struktura strony, wyrażona poprzez odpowiednie linkowanie wewnętrzne, ustawienie atrybtów kanonicznych i hierarchię podstron, to kluczowy element optymalizacji. Ponadto na pozycjonowanie stron wpływają meta tagi, schema i wszystkie zastosowane atrybuty oraz kod html. W naszej agencji wszystko to zweryfikujemy.

Treść ma ogromne znacznie dla pozycjonowanie. Wynika to z oficjalnej strategii Google, który de facto przy każdej kolejnej aktualizacji algorytmu informuje o tym, że priorytetowo traktowane będą strony wiarygodne i z wysokiej jakości contentem. Podstawą do tego, aby uzyskać taką treść (pomijając na ten moment czynniki sprzedażowe, np. perswazyjność treści), jest jej skuteczne zoptymalizowanie SEO. Jeżeli na stronie znajduje się dużo contentu, ale jest on pozbawiony optymalizacji, trudno spodziewać się, aby w pożądany sposób przekładał się na pozycjonowanie strony w 2021 / 2022 roku. Celem każdej analizy jest więc rygorystyczna analiza zawartości strony. 

Aby móc zaprezentować rekomendowane strategie pozycjonowania, musimy zapoznać się z całą historią tego, jak dany „pacjent” rankował dotychczas w wyszukiwarkach webowych. Przeprowadzenie tego jest bardzo istotne z perspektywy kluczowych celów procesu, którym jest pozycjonowanie stron. Senuto, Ahrefs, ScreamingFrog i wiele innych programów pomaga nam w śledzeniu ruchu na stronie i ocenie organicznego ruchu historycznego domeny. 

Współpracujemy z najlepszymi

W naszej pracy wykorzystujemy najnowsze oprogramowanie badawcze. Mamy dostęp do zintegrowanych baz danych oraz narzędzi analitycznych zarówno w zakresie analizy danych ilościowych, jak i pogłębionego researchu. 

Wiesz już,
jak możemy Ci pomóc?

Świadczymy usługi dla małych i średnich przedsiębiorstw oraz organizacji publicznych. Jesteśmy pewni, że możemy Państwu pomóc. Zachęcamy do nawiązania współpracy, która dostarczy pożądanych rezultatów!

Chcesz wiedzieć
więcej?

Zapoznaj się z dodatkowymi informacjami, które pomogą w podjęciu decyzji. 
Piszemy zarówno o naszych usługach, jak i problematyce realizacji badań rynkowych dla firm w ogóle. 

Rodzaje badańw naszej ofercie

Monitoring opinii publicznej

Badania widoczności marki
i firmy

W ramach usług PR zapewniamy nie tylko współpracę z mediami i koordynację procesów publikacyjnych. Tworzymy strategie marketingowe i kampanie, które wdrażamy w życie. Czuwamy nad całym procesem od A do Z, aby firma mogła skoncentrować się na właściwej działalności. 

Wprowadzamy innowacyjne rozwiązania i odważne koncepcje do współpracy z mediami, dbając o to, aby nasze projekty wyróżniały się na tle konkurencji. Jako agencja public relations wiemy, że zmiany są dobre, a wyzwania – nieuniknione. Stale poszukujemy nowych, oryginalnych form komunikacji. Dzięki temu partnerzy medialni zyskują nie tylko zwykłe materiały promocyjne, lecz treści, które budują autentyczną relację z odbiorcami, sprawiając, że są one zapamiętywane na dłużej.

Działamy od lat, wspomagając procesy komunikacyjne firm, zapewniając promocję w sieci i tworząc kampanie marketingowe. Nasze doświadczenie pozwala nam lepiej zrozumieć specyfikę różnych mediów oraz dostosować strategie do indywidualnych potrzeb partnerów. To połączenie wiedzy branżowej i praktyki sprawia, że nasze projekty z mediami są solidnie zakorzenione w realiach rynkowych, co przekłada się na skuteczność i efektywność naszych działań.

Zrozumienie indywidualnych potrzeb partnerów medialnych jest kluczowe w naszym podejściu do współpracy. Nasze spersonalizowane rozwiązania uwzględniają różnice pomiędzy mediami, umożliwiając dostarczenie dedykowanych strategii. Dążymy do tego, aby nasze projekty były nie tylko efektywne, ale także idealnie dopasowane do charakterystyki i celów każdego z partnerów. To elastyczne podejście sprawia, że nasza współpraca staje się wartościowym doświadczeniem dla wszystkich stron.

Wiesz już, jak możemy Ci pomóc?


LuB sprawdź odpowiedzi na swoje pytania w sekcji faq poniżej

Badania rynkowe
- najczęściej zadawane pytania

Informacje dotyczące warunków finansowych przedstawiliśmy w zakładce prowadzenie social media

Wszystkie aspekty ustalamy jednak indywidualnie. Rozliczenie odbywa się na podstawie faktury VAT oraz podpisanej umowy. W razie potrzeby podpisujemy NDA, abyś miał pewność, że wszystkie dane dotyczące Twojej firmy traktujemy poważnie. 

Z reguły podstawę usług stanowi Facebook. W zależności od rodzaju biznesu coraz lepsze rezultaty można osiągnąć na Instagramie. Zajmujemy się kompleksową obsługą SM, a to oznacza, że zakres naszych usług może być bardzo szeroki. Wszystko zależy jednak od kontekstu: specyfiki firmy, branży i grupy docelowej. 
Polecamy się również w zakresie obsługi LinkedIn, który staje się coraz ważniejszym narzędziem w budowaniu marketingu społecznościowego B2B. 

Tak, zdecydowanie. Tworzymy nie tylko atrakcyjne marketingowo profile i dbamy o ich rozwój, ale również szybko tworzymy wokół nich autentyczną społeczność. Stawiając na jakość i wysoki poziom konwersji, unikamy rozwiązań polegających na „wyposażaniu” social media w followersów sztucznych kont.

Prace rozpoczynamy po przeprowadzeniu rozmowy, otrzymaniu wszystkich potrzebnych informacji i ustaleniu warunków, celów oraz horyzontu czasowego pracy. Gdy powyższe etapy będą zrobione, czynności zaczną się od razu. 

 

Tak, zdecydowanie. Rekomendujemy to rozwiązanie – szczegóły ustalane są indywidualnie. 

Upewnij się, czy sprawdziłeś/-aś także pozostałe sekcje naszej strony. Poznasz tam wiele ciekawych informacji:


Nawiguj tak, jak chcesz:

Social media firmy - Agencja Contento - Spis treści:


Badania rynkowe dla firm to nie wszystko, czym się zajmujemy. 
Zobacz także:

 

Agencja contento - działamy od 2020 roku
biuro@agencjacontento.pl


+48 844 700 731
Agencja Contento Logo
Pracujemy zdalnie z klientami z całej Polski

Agencja Contento
Kozacka 13
87-100 Toruń

Przejdź do formularza kontaktowego