Public relations dla firm

 

Obsługa public relations dla firm to nie tylko budowanie wizerunku i współpraca z mediami. To tworzenie relacji, które pozwalają firmie zaistnieć w społeczności. W Contento wierzymy, że relacyjne i procesualne podejście to klucz do osiągnięcia kolejnych kamieni milowych firmy. 

Nasza agencja PR oferuje kompleksową obsługę PR dla firm z naciskiem na tzw. e-PR (promocja w sieci), PR produktowy, współpracę z mediami oraz reagowanie na sytuacje kryzysowe. Jesteśmy elastyczni i dostosowujemy strategię do indywidualnych potrzeb Klienta. Dzięki zróżnicowaniu zespołu jesteśmy w stanie realizować także niekonwencjonalne projekty, dostarczając usługi PR, które przynoszą firmom realne korzyści.

Zleć nam obsługę PR firmy. My zajmiemy się resztą


Zapewniamy spójny, autentyczny przekaz tworzący narrację, której celem zawsze jest relacja z Klientami. Z tymi, którzy znają Państwa firmę i z tymi, którzy jeszcze jej nie poznali.
Jako agencja public relations stojąca jedną nogą w technicznych aspektach optymalizacji SEO, drugą w kampaniach digital marketingu,
jesteśmy w stanie wypracować dla Państwa lepsze rezultaty od konkurencji. Obsługa PR w Contento to m.in.:

Prowadzenie obsługa pr firmy public relations firmy agencja toruń bydgoszcz grudziądz płock

Obsługa PR firmy

Stawiamy ambitne, ale mierzalne i osiągalne cele. Świadczymy usługi public relations dla firm, które pragną rozwijać się jeszcze lepiej

PR


kryzysowy

Opracowujemy strategie kryzysowe i dbamy o spójną komunikację w trudnych momentach

Marketing


polityczny

Nasza agencja oferuje również wsparcie w kampaniach politycznych

Współpraca


z mediami

Dbamy o pokrycie medialne, dostarczając materiały premium

Social media


marketing

Realizujemy kampanie content marketing i social media

Digital


marketing & SEO

Specjalizujemy się w kampaniach digital i SEO, aby skutecznie Państwa promować

Konsultacje


PR

Zapewniamy bieżące wsparcie procesowe i decyzyjne

Obsługa public relations
oparta na danych

 

Istnieje wiele sposób na robienie PR. W Contento obsługa public relations dla firm opiera się na danych, co pozwala nam kreować kampanie PR skrojone na miarę Państwa marki. Dzięki analizie danych personalizujemy komunikację, zapewniając powtarzalność, mierzalność i falsyfikowalność procesów, a także osiągając lepsze rezultaty. Wykorzystanie danych w obszarze Public Relations to nie tylko dostosowanie przekazu, ale także mierzenie efektywności działań i ciągłe doskonalenie strategii.

Rozumiemy, że spersonalizowany przekaz ma kluczowe znaczenie, dlatego budujemy strategie komunikacyjne z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb oraz preferencji odbiorców. Pozwala nam to nie tylko dotrzeć z właściwym przekazem do odpowiednich grup, ale również zbudować długoterminowe relacje oparte na zaufaniu. 

 

Usługi PR dla firm

Agencja public relations
z naciskiem na e-PR

Nie ma wątpliwości co do tego, że nowoczesne usługi PR dla firm nie istnieją bez działań prowadzonych w obrębie SERP. Proponujemy skuteczne podejście bazujące na wykorzystaniu najlepszych atutów firmy i zawsze dostosowane do jej potrzeb. Jako agencja PR z silnym zapleczem SEO dbamy o to, aby uzyskać najwyższy wzrost widoczności witryny firmy, większą rozpoznawalność przedsiębiorstwa i marki. 

Zapewniamy współpracę z mediami i bieżącą komunikację z otoczeniem zewnętrznych. Możemy zaangażować się zarówno w proces obsługi klienta, jak i procesy komunikacji wewnętrznej przedsiębiorstwa – w zależności od potrzeb i preferencji. Jako agencja pr jesteśmy elastyczni, co zapewnia przewagę rynkową. 

Usługa brandingu firmy to kompleksowe podejście do kształtowania wizerunku i postrzegania marki na rynku. Poprzez analizę konkurencji, trendów branżowych oraz indywidualnych cech klienta, agencja PR skupia się na budowaniu spójnej i atrakcyjnej tożsamości marki. Proces ten obejmuje nie tylko kwestie wizualne, takie jak logo czy kolorystyka, albo szata graficzna strony internetowej, ale także budowanie wartości i unikalności, które wyróżniają daną firmę na tle konkurencji. Ma to ogromny wpływ na kulturę organizacyjną, jak i, na zewnątrz, na postrzeganie marki przez potencjalnych klientów.

W Contento, jako agencja prowa kładąca nacisk na usługi e-PR, w ramach działań brandingowych wykonujemy szereg czynności. Identyfikujemy kluczowe elementy marki, takie jak jej misja, wartości, a także unikalne cechy oferowanych produktów lub usług. Na tym etapie przeprowadzamy także analizę grupy docelowej, co pozwala dostosować strategię brandingu do oczekiwań i preferencji klientów. Kolejnym istotnym krokiem jest opracowanie spójnej strategii komunikacyjnej, która obejmuje wszelkie środki przekazu – od mediów społecznościowych po tradycyjne kanały reklamowe. Dzięki temu firma ma możliwość dotarcia do swojej grupy docelowej w sposób skuteczny i przemyślany! 

Agencja Public Relations nie może działać wyłącznie za pomocą mediów. Dzisiaj media tworzymy sami. Wychodząc z tego punktu widzenia, staramy się angażować również w zakresie tworzenia kampanii marketingowych o zasięgu lokalnym, jak i ogólnopolskim. Oferujemy również dedykowane pozycjonowanie stron internetowych oraz przygotowywanie specjalistycznych treści, które działania pozwalają na długoterminową poprawę wizerunku i wzrost zaufania odbiorców. 

Współpracujemy z najlepszymi

W naszej pracy wykorzystujemy najnowsze oprogramowanie badawcze. Mamy dostęp do zintegrowanych baz danych oraz narzędzi analitycznych zarówno w zakresie analizy danych ilościowych, jak i pogłębionego researchu. 

Wiesz już,
jak możemy Ci pomóc?

Świadczymy usługi dla małych i średnich przedsiębiorstw oraz organizacji publicznych. Jesteśmy pewni, że możemy Państwu pomóc. Zachęcamy do nawiązania współpracy, która dostarczy pożądanych rezultatów!

Chcesz wiedzieć
więcej?

Zapoznaj się z dodatkowymi informacjami, które pomogą w podjęciu decyzji. 
Piszemy zarówno o usługach PR, sposobie, jak działa agencja PR-owa, jak i ogólnej problematyce działań public relations dla firm.  

Główne usługi PR
w naszej ofercie

Jako elastyczna agencja public relations świadczymy usługi dostosowane do potrzeb. Szczególnie specjalizujemy się w takich dziedzinach, jak usługi PR dla małych firm, e-PR, PR sklepów internetowych oraz obsługa wizerunkowa instytucji i fundacji prywatnych. 

Wybierz odpowiednią zakładkę obok, aby przeczytać więcej informacji. 

Agencja PR, agencja e-PR

Usługi Public Relations
- firma
zasługuje na więcej

Contento to agencja PR, która wyróżnia się wszechstronnością, oferując usługi public relations dostosowane do różnorodnych potrzeb klientów. Niezależnie od tego, czy prowadzisz małą firmę czy należysz do dużego przedsiębiorstwa, obsługujemy różne branże (m.in. IT, elektronika, przemysł, OZE, sklepy online, fundacje), dostarczając spersonalizowane strategie komunikacyjne. Dzięki naszemu doświadczeniu możemy skutecznie dostosować nasze podejście do unikalnych wyzwań każdej dziedziny.

Pod względem zasięgu Agencja PR Contento działa w skali ogólnokrajowej, współpracując z firmami z mniejszych miast (Agencja public relations Toruń, agencja PR Brodnica) i większych miast oraz metropolii (agencja PR Warszawa, agencja PR Gdańsk). Bez względu na to, czy Państwa firma ma siedzibę w Warszawie, Gdańsku czy w innym miejscu, nasza agencja PR jest gotowa nawiązać współpracę. Dzięki elastycznemu podejściu i zdolności obsługi klientów z różnych lokalizacji, jesteśmy gotowi sprostać potrzebom. Efektywność współpracy w ramach public relations opiera się na zaufaniu. Doradzimy konkretne działania jeszcze przed nawiązaniem współpracy – od Państwa zależy, czy zdecydują się na współpracę właśnie z nami. 

Agencja public relations musi być na bieżąco. W Contento staramy się wykorzystywać najnowsze technologie i specjalistyczne oprogramowanie, by efektywnie świadczyć najwyższej jakości usługi public relations. Specjalizujemy się również w rozwiązaniach niszowych skoncentrowanych na promocji internetowej, a które dopiero wprowadzane są przez agencje pr. Dzięki takim usługom, jak e-PR, pozycjonowanie PR czy content PR, umożliwiamy klientom skuteczne budowanie wizerunku zarówno online, jak i offline. To nie tylko podnosi jakość naszych usług, ale także pozwala osiągnąć zauważalne rezultaty w dziedzinie komunikacji i marketingu. 

Naszą czwartą zaletą jest elastyczność i indywidualne podejście do każdego klienta. Oferujemy niestandardowe rozwiązania dostosowane do unikalnych potrzeb, co sprawia, że nasza agencja prowa wyróżnia się na rynku. Niezależnie od tego, czy firma jest start-upem szukającym wsparcia czy dużym przedsiębiorstwem i  ugruntowanej pozycji, poszukującym innowacyjnych strategii, jesteśmy gotowi sprostać Państwa oczekiwaniom. Nasza elastyczność dotyczy również oferowanych cen. Nie posiadamy cennika usług public relations, bo każde zadanie jest inne, ale gwarantujemy maksymalną konkurencyjność cenową. 

Usługi public relations
- korzyści ze współpracy

Współpraca z profesjonalną agencją PR, taką jak Agencja PR Contento, to przede wszystkim 2 rzeczy: bezpieczeństwo polityki komunikacyjnej i intensyfikacja działań marketingowych. 
Usługi e-PR, dostępne w naszej ofercie, stanowią kluczowy element budowy pozytywnego stosunku do Państwa marki. Kluczowe dla nas wartości to transparentność i regularny kontakt z Klientem. Korzyści ze współpracy z nami sięgają znacznie dalej niż tylko budowanie wizerunku – to inwestycja w efektywną komunikację, przekładającą się na trwały sukces i pozytywne relacje z otoczeniem biznesowym.

Public Relations dla firm - etapy działania

Rozpoczęcie współpracy z agencją public relations w zakresie obsługi PR dla przedsiębiorstwa zaczyna się od ustalenia i zoperacjonalizowania celów, które będziemy chcieli osiągnąć. Prowadzenie obsługi pr firmy wymaga odpowiedniego zaplanowania. Bardzo istotne jest stworzenie dedykowanej strategii komunikacyjnej dla biznesu, która będzie określać sposoby identyfikacji marki oraz komunikacji z Klientami. W naszej agencji e-PR nie zajmujemy się tylko „dodawaniem postów”. Zamiast tego staramy się podchodzić do rzeczy holistycznie, aby wycisnąć z Twoich działań public relations jak najwięcej dobrego! Jeśli poszukują Państwo profesjonalnej obsługi public relations, szczególnie w obszarze public relations Warszawa, prosimy o kontakt z nami, aby omówić możliwości współpracy. Każda współpraca ma wymiar indywidualny, ale główne etapy działania pozostają niezmienne. 

01
Briefing 

02
Szczegóły współpracy 

03
Harmonogram i analizy

04
Implementacja 

05
Raportowanie

Wiesz już, jak możemy Ci pomóc?


LuB sprawdź odpowiedzi na swoje pytania w sekcji faq poniżej

Public relations dla firm
- najczęściej zadawane pytania

Informacje dotyczące warunków finansowych przedstawiliśmy w zakładce prowadzenie social media

Wszystkie aspekty ustalamy jednak indywidualnie. Rozliczenie odbywa się na podstawie faktury VAT oraz podpisanej umowy. W razie potrzeby podpisujemy NDA, abyś miał pewność, że wszystkie dane dotyczące Twojej firmy traktujemy poważnie. 

Z reguły podstawę usług stanowi Facebook. W zależności od rodzaju biznesu coraz lepsze rezultaty można osiągnąć na Instagramie. Zajmujemy się kompleksową obsługą SM, a to oznacza, że zakres naszych usług może być bardzo szeroki. Wszystko zależy jednak od kontekstu: specyfiki firmy, branży i grupy docelowej. 
Polecamy się również w zakresie obsługi LinkedIn, który staje się coraz ważniejszym narzędziem w budowaniu marketingu społecznościowego B2B. 

Tak, zdecydowanie. Tworzymy nie tylko atrakcyjne marketingowo profile i dbamy o ich rozwój, ale również szybko tworzymy wokół nich autentyczną społeczność. Stawiając na jakość i wysoki poziom konwersji, unikamy rozwiązań polegających na „wyposażaniu” social media w followersów sztucznych kont.

Prace rozpoczynamy po przeprowadzeniu rozmowy, otrzymaniu wszystkich potrzebnych informacji i ustaleniu warunków, celów oraz horyzontu czasowego pracy. Gdy powyższe etapy będą zrobione, czynności zaczną się od razu. 

 

Tak, zdecydowanie. Rekomendujemy to rozwiązanie – szczegóły ustalane są indywidualnie. 

Upewnij się, czy sprawdziłeś/-aś także pozostałe sekcje naszej strony. Poznasz tam wiele ciekawych informacji:


Nawiguj tak, jak chcesz:

Agencja Public relations dla firm - Agencja Contento - Spis treści:


Usługi Public Relations dla firm to nie wszystko, czym się zajmujemy. 
Na pewno mogą być Państwo zainteresowani także:

Agencja contento - działamy od 2020 roku
biuro@agencjacontento.pl


+48 844 700 731
Agencja Contento Logo
Pracujemy zdalnie z klientami z całej Polski

Agencja Contento
Kozacka 13
87-100 Toruń

Przejdź do formularza kontaktowego