Treści prawne

Oferujemy treści prawne pisane przez prawników, aplikantów i doktorantów prawa, które wyróżniają się jakością i poziomem merytorycznym. Wybierając copywriting prawny w Contento, kancelaria ma pewność nie tylko wysokiej jakości treści, ale zgodności z obowiązującym prawem.

Tworzymy edukacyjne treści prawne i copywriting prawny, który pozycjonuje stronę na pierwsze wyniki w Google. Zawsze działamy zgodnie z prawem: nasze treści nie stanowią reklamy kancelarii prawnej, ale są narzędziem umożliwiającym wielu osobom zapoznanie się z jej istnieniem i świadczonymi usługami! 


_ Teksty dla branży prawniczej

Copywriting prawny - teksty prawne

Tematyka prawna jest niezwykle skomplikowana i wymaga ogromnej odpowiedzialność. Dobra agencja powinna wykazać się nią już na samym początku poprzez wiedzę o tym, że nie wszystkie działania dla branży prawnej są nie tylko możliwe, ale i legalne. Zgodnie z § 23 Kodeksu etyki prawnika obowiązuje zakaz stosowania reklamy. Dlaczego zatem oferujemy copywriting prawny (a de facto także pozycjonowanie)? 

Świadomość różnicy między reklamą a content writing prawnym i SEO jest kluczowa. Adwokat, radca prawny, kancelaria notarialna – wszystkie te podmioty mają prawo do zamieszczania treści o charakterze informacyjnym. Informacja – i sposób jej przekazywania – jest kluczem do sukcesu, jeśli chodzi o ewentualny marketing dla branży prawnej. 

W Contento otrzymasz fachową pomoc zorientowaną na wzroście widoczności Twojej witryny, a także dostarczeniu odpowiednio zoptymalizowanych treści. Dostarczamy copywriting prawny, który jest zarazem skuteczny i bezpieczny. Umów się na darmową konsultację już teraz, aby poznać szczegóły. 

Copywriting prawny - prawnik

Niektóre działania SEO dla podmiotów prawnych są zakazane prawnie, ponieważ stanowią formę reklamy. Jeśli prowadzisz stronę np. radcy prawnego lub – w szczególności! –  adwokata, musisz tym uważniej dobrać rzetelną agencję do współpracy, która pomoże, a nie zaszkodzi.

_ Rodzaje świadczonych usług – teksty prawne

Teksty prawne - merytoryczna treść, której można zaufać

Tworzymy treści prawne, które mają przełożenie na to, ile osób odwiedza Twoją kancelarią prawną. Nasze usługi pośrednio wpływają również na poziom konwersji: ile osób, które weszły na stronę, postanowi skorzystać z prezentowanych usług prawnych. Cele biznesowe, różnice technologiczne, a także zakres terytorialny działania kancelarii prawnych jest zupełnie różny. Dlatego nasze rozwiązania dostosowywane są indywidualnie do potrzeb. Do jednych z popularniejszych usług z zakresu copywritingu dla branży prawnej należą:

Teksty prawne na bloga

Pozycjonowanie za pomocą bloga to bezpieczna i skuteczna metoda, która zapewnia wzrost widoczności w wynikach organicznych Google.

Strony-wizytówki

Treści na strony-wizytówki, a także ewentualne stron docelowe, nie mogą stanowić reklamy. Mogą być jednak opracowane tak, aby konwersja była znacznie wyższa!

Pozostałe

Copywriting prawny to nie wszystko. Dla prawników i kancelarii oferujemy również pozostałe nasze usługi. Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu.

Na stronie podmiotu prawnego nic - może oprócz cen - nie wpłynie na Klienta tak, jak jakość treści prawnych.

JAKOŚĆ TREŚCI BEZPOŚREDNIO WPŁYWA NA ODBIÓR MARKI
Badania content marketing institute 2021

Świadomość marki i lojalność
Wiarygodność działań bizensowych
Generowanie popytu (leady)
_ Wybór specjalistów

Teksty prawne - copywriter prawny czy prawnik piszący teksty?

Copywriting prawny – jako jeden z rodzajów copywritingu specjalistycznego – wymaga specjalistycznej wiedzy z zakresu prawa. Niezbędna jest również znajomość sposobu tworzenia treści na strony internetowe, które powinny być pisane zgodnie z wytycznymi SEO. W praktyce copywriter prawny to specjalista, który nierzadko posiada kierunkowe wykształcenie i doświadczenie praktyczne. Współpracujemy z ekspertami, którzy wykształcenie prawne, specjalizując się między innymi w prawie autorskim treści cyfrowych i nie tylko. Zlecając nam zadanie do wykonania, możesz być pewny, że potraktujemy je priorytetowo (bez względu na rozmiar i zakres działań), a dostarczone treści prawne będą najwyższej jakości. 

_ Teksty dla branży prawnej

Dokumentacja prawna od agencji z doświadaczeniem

Copywriting prawniczy to usługa polegająca na dostarczeniu określonych produktów cyfrowych – treści wykorzystywanych na potrzeby pozycjonowania. Tego typu treści, z natury rzeczy, publikowane są na ogólnodostępnych stronach internetowych. W związku z tym, z natury rzeczy, konieczne jest posiadanie pełnej dokumentacji i przeniesienia majątkowych praw autorskich. Wszystkie teksty prawne o charakterze on-site traktowane są jak sprzedane produkty. Zleceniodawca otrzymuje pełnię praw, m.in. do dysponowania, powielania, przekształcania i publikowania dostarczonych materiałów.  

Teksty prawne
biuro@agencjacontento.pl


+48 844 700 731
Agencja Contento Logo
Pracujemy zdalnie z klientami z całej Polski

Agencja Contento
Legionów 214/3
87-100 Toruń

PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK: 08:30 - 17:00,
SOBOTA: 10:00 - 14:00.

Przejdź do zakładki Kontakt