Copywriting
techniczny

Programowanie, robotyka, a może automatyka przemysłowa? Copywriting techniczny to jeden z tych obszarów, które wymagają nie tylko specjalistycznej wiedzy tematycznej oraz znajomosci SEO. Równie istotne jest doświadczenie w braży. Zlecenie obsługiwane są przez specjalistów z udokumentowanym doświadczeniem w danym sektorze. Dzięki temu treści techniczne są przygotowywane rzetelnie i mogą być bezpiecznie prezentowane Klientom firmy. 


_ Teksty wymagające wiedzy technicznej

Copywriting techniczny

Prowadzisz z zakład produkcyjny, wytwarzasz lub sprzedajesz specjalistyczny asortyment? Jeśli tak, treść zawarta na tej podstronie jest skierowana właśnie do Ciebie. Choć oferta copywritingu SEO jest coraz bogatsza, to brakuje na rynku agencji, które kompleksowo zajmują się obsługą tych najbardziej specyficznych branż. Wynika to z faktu, że są to stosunkowo rzadkie specjalizacje. Naturalnie więc mało jest osób, które się na nich znają i mogą pochwalić się realnym doświadczeniem. Dostrzegając to, rozszerzyliśmy naszą ofertę także o copywriting techniczny. Tworzymy eksperckie treści na tematy związane z produkcją, obsługą i programowaniem maszyn (w tym np. CAD), procesami technologicznymi i produkcyjnymi. Wszystkie treści są całkowicie unikatowe i pisane „od A do Z” przez specjalistów z wybranej dziedziny. Ta sekcja obejmuje również bardziej zaawansowane technologicznie produkty, np. układy scalone, prototypy, programatory, rozwiązania Internetu Rzeczy i wiele, wiele innych. Innymi słowy, tworzymy teksty techniczne o rzeczach skomplikowanych tak, by osoby odwiedzające stronę mogły się nimi zaciekawić i je zrozumieć.
Grafika przykładowa - copywriting techniczny, maszyny CAD, robotyka, drony i inne
_ Copywriting techniczny – przykłady

Copywriting techniczny - unikatowa oferta na rynku

Jako nieliczni oferujemy dedykowane usługi copywritingu i content writingu technicznego. Dostarczamy treści specjalistyczne, których unikają inne agencję. Nie przytłacza nas mnogość detali i specyfikacji technicznych. Technologie to jedna z naszych specjalności. Zobacz, jak możemy Ci pomóc!

Programowanie maszyn

Programowanie CNC, programowanie CAD/CAM, opisy produktów, mechanizmów działania, eksperckie artykuły na bloga firmy produkcyjnej - to wszystko i znacznie więcej.

Internet Rzeczy i prototypy

Copywriting techniczny to także najnowsze rozwiązania technologiczne, np. prężnie rozwijające się spektrum produktów Internetu Rzeczy. Stworzymy ciekawe opisy i artykuły blogowe na ten temat!

Maszyny i urządzenia produkcyjne

Frezarki, wytłaczarki, wtryskarki, owijarki, tokarki i inne urządzenia produkcyjne nas nie przerażają. Wprost przeciwnie - pomożemy stworzyć treści, które przekonają do nich Twoich Klientów.

Automatyka przemysłowa

Montaż i demontaż maszyn, działanie linii produkcyjnych, pakowanie... W przystępny sposób przekażemy Twoim Odbiorcom wiedzę z zakresu automatyki przemysłowej.

Druk 3D, A.I., VR, Security

Mamy doświadczenie w tworzeniu różnych treści. Druk 3D, sztuczna inteligencja, rozszerzona rzeczywistość czy systemy zabezpieczeniowe, inne? Zapraszamy!

Asortyment budowlany i DIY

Prowadzisz sklep z setkami rodzajów śrubek i potrzebujesz unikatowych opisów? A może pragniesz zrobić ciekawego bloga technicznego DIY? Jesteśmy do dyspozycji!

Treści techniczne muszą być bezbłędne -
inaczej przyniosą więcej szkód, niż pożytku.

JAKOŚĆ TREŚCI BEZPOŚREDNIO WPŁYWA NA ODBIÓR MARKI
Badania content marketing institute 2021

Świadomość marki i lojalność
Wiarygodność działań bizensowych
Generowanie popytu (leady)
_ Zaawansowane treści techniczne na strony

Copywriter techniczny

Na stronie głównej naszej agencji przeczytasz, że staramy się łączyć to, co z pozoru wyłącznie marketingowe, miękkie, z tym, co stricte techniczne. Choć dotyczy to kwestii związanych z pozycjonowaniem stron, to praktycznie to samo można powiedzieć o tematyce tej podstrony. Naszym celem jest opowiadać o meandrach technicznych w taki sposób, aby zyskać przychylność odbiorcy. Twojego odbiorcy. Oznacza to konieczność używanie ciekawego języka i stylistyki dopasowanej do grupy docelowej. Prostota językowa jest cnotą, ale w naszym przypadku zawiera w sobie również odpowiednio wyselekcjonowane słowa kluczowe, aby nie tylko dostarczyć ciekawych treści technicznych, ale i wesprzeć procesy SEO.

Staramy się ciekawie opowiadać o meandrach technicznych. Mamy doświadczenie w wielu tematach, wymagających fachowej, „twardej” wiedzy. Jeśli wpisujesz w Google frazę ’copywriter techniczny’, trafiłeś/aś w dobre miejsce. Zapewniamy najlepszych specjalistów w poszczególnych branżach, osoby, które często piszą niezależnie pod własnym nazwiskiem w znanych Ci portalach i prasie. Dzięki temu gwarantujemy najwyższą jakość copywritingu technicznego, pomimo konkurencyjnych cen. 

Webwriting dla branży przemysłowej i produkcyjnej

Copywriting techniczny wymaga doświadczenia i wiedzy technicznej. Bez tego nie uda się stworzyć nie tylko przyciągającego tekstu, ale treści pełnej 'mięsa’, która będzie następnie linkowana i udostępniana przez tysiące użytkowników. Nasi copywriterzy technologiczni mają własne specjalizacje, dlatego nie możemy zapewnić, że będziemy w stanie podjąć się Twojej niszy. W Contento mamy jednak dość spore doświadczenie w tematyce technologicznej, przygotowując treści techniczne na różne tematy.  Oprócz głównych tematyk, które widziałeś wyżej na tej stronie, podejmujemy się też innych zagadnień:  

  • Teksty produkcja, industrializacja, copywriting technologiczny
  • teksty o programowaniu CNC/CAD,
  • opisy produktów robotyka, automatyzacja,
  • opisy produktów drony, opisy produktów sterowniki,
  • konsole, mikrokomputery, Arduino, Raspberry Pi, programatory,
  • copywriting techniczny – detektory, aparatura badawcza, laboratoryjna.
Zlecenia Copywriter Techniczny
biuro@agencjacontento.pl


+48 844 700 731
Agencja Contento Logo
Pracujemy zdalnie z klientami z całej Polski

Agencja Contento
Legionów 214/3
87-100 Toruń

PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK: 08:30 - 17:00,
SOBOTA: 10:00 - 14:00.

Przejdź do zakładki Kontakt