Social media - agencja
Widoczność w sieciach społecznościowych

Twoja firma w social media

Social media to paliwo napędzające Twój biznes zarówno od strony obsługi klienta, rozpoznawalności marki, jak i pozycjonowania. Media społecznościowe mogą być pierwszą linią frontu w budowaniu spójnej tożsamości organizacyjnej. Z ich pomocą nie tylko pokażesz, dlaczego Twoja działalność zasługuje na uwagę, ale pozyskasz więcej wartościowych leadów. 

Tworzymy skuteczne strategie social media i zapewniamy bieżącą obsługę. Zadbamy o marketing społecznościowy Twojej firmy od A do Z. Porozmawiajmy już teraz, aby omówić szczegóły! 

Profesjonalne podejście do social media firmy

Korzyści

Inwestycja w profesjonalne prowadzenie profili social media jest jak wizyta u dobrego doradcy podatkowego. Praktycznie zawsze się zwraca, dając wymierne, długofalowe korzyści!

Zajmujemy się kompleksowym prowadzeniem social media na najpopularniejszych kanałach z myślą o sprzedaży i reklamie Twojej firmy. Jako doświadczona agencja social media wiemy, jak ważne jest skrupulatne zaplanowanie działań marketingowych. 

Pomoc w sprzedaży

Zadbamy o pozytywne doświadczenia Twoich Klientów, dzięki czemu będą chętniej do Ciebie wracać, generując wyższą sprzedaż.

Promocja marki

Wypromujemy Twój biznes, tworząc atrakcyjny wizerunek poparty merytoryczną treścią i skrojonym na miarę marketingiem.

Budowa zasięgów

Nasze działania bezpośrednio wpływają na wyższą widoczność Twojej firmy w internecie - więcej osób szybciej skorzysta z Twoich usług.

_ Co otrzymam w ramach social media?

Social media - dobre praktyki dla każdej firmy

Rozpoczęcie współpracy w zakresie social media przedsiębiorstwa zaczyna się od ustalenia i zoperacjonalizowania celów, które będziemy chcieli osiągnąć. Prowadzenie kanałów social media firmy wymaga odpowiedniego zaplanowania. Bardzo istotne jest stworzenie dedykowanej strategii komunikacyjnej dla biznesu, która będzie określać sposoby identyfikacji marki oraz komunikacji z Klientami. W Contento nie zajmujemy się tylko „dodawaniem postów”. Zamiast tego staramy się podchodzić do rzeczy holistycznie, aby wycisnąć z Twoich mediów społecznościowych jak najwięcej dobrego! 

_ Jak zacząć?

Social media - etapy działania

Rozpoczęcie współpracy w zakresie social media przedsiębiorstwa zaczyna się od ustalenia i zoperacjonalizowania celów, które będziemy chcieli osiągnąć. Prowadzenie kanałów social media firmy wymaga odpowiedniego zaplanowania. Bardzo istotne jest stworzenie dedykowanej strategii komunikacyjnej dla biznesu, która będzie określać sposoby identyfikacji marki oraz komunikacji z Klientami. W Contento nie zajmujemy się tylko „dodawaniem postów”. Zamiast tego staramy się podchodzić do rzeczy holistycznie, aby wycisnąć z Twoich mediów społecznościowych jak najwięcej dobrego!

01
Briefing

02
Szczegóły współpracy 

03
Harmonogram i analizy

04
Implementacja 

05
Raportowanie

Wiesz już, jak możemy Ci pomóc?
Lub sprawdź jeszcze przydatne informacje poniżej!
Widoczność w sieciach społecznościowych

Twoja firma w social media

Z mediów społecznościowych korzysta coraz więcej użytkowników. Chociaż ostatnio nie brakuje coraz to nowszych kontrowersji, związanych między innymi z głównym graczem z Doliny Krzemowej, statystyki pozostają nieubłagane. Tylko na przestrzeni roku – 2021-2022 – grupa użytkowników mediów społecznościowych zwiększyła się z poziomu 68,5% do poziomu 72% populacji. Innymi słowy, z social media korzysta już ponad 2/3 populacji.

W tej grupie – prawie 27 mln Polaków – jest mnóstwo Twoich potencjalnych klientów. Wraz z pozostałymi usługami marketingu internetowego codziennie staramy się do nich dotrzeć, pozyskiwać atrakcyjne leady, które konwertują, osiągając mierzalne rezultaty dla Twojego biznesu. 

Social media, czyli najczęściej zadawane pytania dot. marketingu społecznościowego

Social media bez tajemnic. Znajdź odpowiedź, a jeśli jej nie widzisz, koniecznie wyślij nam wiadomość!

Informacje dotyczące warunków finansowych przedstawiliśmy w zakładce prowadzenie social media

Wszystkie aspekty ustalamy jednak indywidualnie. Rozliczenie odbywa się na podstawie faktury VAT oraz podpisanej umowy. W razie potrzeby podpisujemy NDA, abyś miał pewność, że wszystkie dane dotyczące Twojej firmy traktujemy poważnie. 

Z reguły podstawę usług stanowi Facebook. W zależności od rodzaju biznesu coraz lepsze rezultaty można osiągnąć na Instagramie. Zajmujemy się kompleksową obsługą SM, a to oznacza, że zakres naszych usług może być bardzo szeroki. Wszystko zależy jednak od kontekstu: specyfiki firmy, branży i grupy docelowej. 
Polecamy się również w zakresie obsługi LinkedIn, który staje się coraz ważniejszym narzędziem w budowaniu marketingu społecznościowego B2B. 

Tak, zdecydowanie. Tworzymy nie tylko atrakcyjne marketingowo profile i dbamy o ich rozwój, ale również szybko tworzymy wokół nich autentyczną społeczność. Stawiając na jakość i wysoki poziom konwersji, unikamy rozwiązań polegających na „wyposażaniu” social media w followersów sztucznych kont.

Prace rozpoczynamy po przeprowadzeniu rozmowy, otrzymaniu wszystkich potrzebnych informacji i ustaleniu warunków, celów oraz horyzontu czasowego pracy. Gdy powyższe etapy będą zrobione, czynności zaczną się od razu. 

 

Tak, zdecydowanie. Rekomendujemy to rozwiązanie – szczegóły ustalane są indywidualnie. 

Upewnij się, czy sprawdziłeś/-aś także pozostałe sekcje naszej strony. Poznasz tam wiele ciekawych informacji:


Social media firmy to nie wszystko. Sprawdź też:


Nawiguj tak, jak chcesz:

Social media firmy - Agencja Contento - Spis treści:

Jesteśmy Contento!

Powstaliśmy 20 kwietnia 2020 roku. Przyświecał nam jeden, prosty cel: świadczyć uczciwe usługi SEO, które są bliżej klienta i zapewniają stały wzrost widoczności (także po rozwiązaniu umowy). Profesjonalnie zajmujemy się pozycjonowaniem stron, copywritingiem, e-commerce i wszystkim, czego potrzebuje nowoczesny marketing internetowy! 

Social media firmy lokalizacja i oferta agencji
_ Agencja SEO – lokalna czy ogólnopolska

Agencja SEO - Warszawa, Poznań, Gdańsk? Z jakiego miasta powinna być, aby zyskać Twoją najlepszą opinię?

Wybór agencji marketingu internetowego pod kątem miejsca siedziby może mieć znaczenie, ale nie musi. W wielu przypadkach przez wszystkie etapy procesu można przejść zdalnie. Wszelkie formalności i dokumenty i tak przesyłane są drogą cyfrową. Z drugiej strony, realizując bardzo duże projekty lub pozycjonując się lokalnie, czasem dobrze jest móc udać się na rozmowę. Na spotkaniu „twarzą w twarz”, przy dogodnej atmosferze, możemy omówić strategię w bardziej komfortowych warunkach. Nie zawsze jest to konieczne. Epidemia sprawiła, że procesy cyfryzacyjne znacznie przyśpieszyły. Nie ma znaczenia, gdzie działasz, np. w Warszawie, Wrocławiu, BydgoszczyAgencja SEO Contento zapewni Ci zawsze taki sam, najwyższy, poziom świadczonych usług! Jesteśmy agencją SEO z Torunia, ale pozostajemy otwarci, by spotkać się w siedzibie Klienta, jeśli będzie to konieczne!

Zlecenia Social Media
biuro@agencjacontento.pl


+48 844 700 731
Agencja Contento Logo
Pracujemy zdalnie z klientami z całej Polski

Agencja Contento
Legionów 214/3
87-100 Toruń

PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK: 08:30 - 17:00,
SOBOTA: 10:00 - 14:00.

Przejdź do zakładki Kontakt