_ Copywriting specjalistyczny 

Nasza specjalność? Copywriting specjalistyczny

Nisza, wąska specjalizacja, to w każdej branży płaszczyzna najbardziej wymagająca. Nie brakuje na rynku osób, które zajmują się każdym tematem. Dostęp do faktycznych specjalistów jest jednak utrudniony. 

Copywriting specjalistyczny polega na tworzeniu treści eksperckich charakteryzujących się najwyższym poziomem merytorycznym. Dostarczamy renomowane treści, które publikowane są nie tylko w kampaniach link buildingowych, ale również jako osobne, eksperckie artykuły prasowe. Nie zlecamy tworzenia treści na zewnątrz, lecz współpracujemy z zespołem specjalistów, dla których copywriting jest zajęciem dodatkowym. To eksperci ze swojej dziedziny, których życie zawodowe związane jest z daną branżą. Właśnie dlatego, łącząc doświadczenie ze znajomością zasad SEO i marketingu internetowego, możemy zaproponować znacznie wyższą jakość! 

_ Specjalistyczny copywriting – zakres branż

Copywriting specjalistyczny - rodzaje

Pomagamy zarówno małym, lokalnym przedsiębiorstwom, jak i bardzo dużym, znanym firmom. Do każdego zlecenia podchodzimy tak samo – czyli zawsze inaczej, ale zawsze z taką samą atencją! Nie ma dla nas znaczenia, czy dopiero zaczynasz obmyślać stworzenie nowego sklepu internetowego, potrzebujesz treści i optymalizacji, czy jesteś klientem korporacyjnym. Zawsze staramy się podchodzić z maksymalnym profesjonalizmem, co przekłada się na satysfakcję naszych Klientów.

copywriting specjalistyczny finansowy

Treści finansowe

Inwestycje, rynki finansowe, produkty bankowe, oszczędzanie - nasza agencja ma doświadczenie w tych tematach. Przekonaj się, dlaczego warto, a sprawimy, że na pewno się nie zawiedziesz!

techniczne copy grafika przykładowa

Techniczne teksty

Copywriting specjalistyczny to również content tworzony dla tych branż, które są wyjątkowo trudne. Wymagają znajomości fachowego słownictwa i rozumienia skomplikowanych procesów technicznych.

programistyczny copywriting eksprecki

Copywriting IT

Nieraz szybciej powstaje nowe oprogramowanie, niż dobre teksty. Bo naprawdę doświadczonych copywriterów jest mniej, niż programistów. W Agencji Contento staramy się przełamywać tę barierę!

Profesjonalne tłumaczenia online angielski-polski

Artykuły prawne

Teksty na blogi polityczne, artykuły eksperckie z zakresu zamówień publicznych a może adnotacja prawna na własnej stronie? Dostarczamy też treści z przypisami, uzupełnione o aktualną bibliografię naukową.

Powyższe 4 kategorie wydzieliliśmy tylko dlatego, że widzimy, jak duże jest na nie zapotrzebowanie rynkowe. Nie oznacza to jednak, że podejmujemy się tylko takich tematyk. W praktyce piszemy prawie o wszystkim.

Tworzymy wymagające treści, których inne agencje się nie podejmują.

Bibliografia, załączniki, specjalistyczne słownictwo
– stworzymy takie treści, jakich Ci potrzeba.

_ Copywriting ekspercki pisany przez ekspertów

Eksperckie teksty pisane przez doświadczonych praktyków

Eksperckie treści to najlepszy sposób na uzyskanie świetnego efektu synergii między SEO a marketingiem. Jedno i drugie wzajemnie zaczyna się napędzać, gdy użytkownicy doceniają publikowane treści. 

Specjalistyczny copywriting to usługi stworzone z myślą o wymagających właścicielach firm, którzy nie będą usatysfakcjonowani przeciętnymi tekstami blogowymi. To także takie treści, które obejmują bardziej skomplikowane zagadnienia, wymagające fachowego researchu, ale i doświadczenia. Podejmujemy się również tworzenia publikacji internetowych opatrzonych bibliografią. Mamy doświadczenie w przygotowywaniu analiz i korzystania z najnowszej, zagranicznej literatury. 

Wszystkie treści specjalistyczne powstają pod okiem opiekuna zlecenia, redaktora SEO i korektorów językowych. Masz pewność, że otrzymujesz w pełni profesjonalny produkt cyfrowy. Przekazujemy majątkowe prawa autorskie. 

Specjalistyczny webwriting - eksperckie tresci na strony
Wiesz już, jak możemy Ci pomóc?
Już teraz napisz wiadomość, a my zajmiemy się resztą
_ Copywriting specjalistyczny dopasowany do potrzeb

Wykonujemy różne zlecenia copywriterskie

Jeżeli na naszej stronie nie ma informacji o tym, czy zajmujemy się zleceniami w Twojej tematyce, to nic nie szkodzi! Bardziej prawdopodobne jest to, że także w Twojej branży zdobyliśmy już potrzebne doświadczenie. W związku z tym tym bardziej zachęcamy do kontaktu. Wystarczy proste zapytanie mailowe, wiadomość przez formularz lub telefon, aby sprawdzić, czy zrealizujemy wybrane specjalistyczne zlecenie copywriterskie!

Copywriting SEO - FAQ, czyli najczęściej zadawane pytania o copywriting

Jeśli masz pytania odnośnie do usług copywriterskich, tu możesz znaleźć odpowiedź. Jeśli jej nie ma, prosimy o wiadomość - odpiszemy tak szybko, jak się da.

Najpopularniejsze gałęzie tematyczne copywritingu specjalistycznego to:

  • treści IT,
  • teksty prawne,
  • finanse i księgowość, 
  • produkcja i tematy techniczne. 

Nie ograniczamy się jednak jedynie do powyższych tematyk. Prosimy o wiadomość, abyśmy mogli przedstawić szczegóły! 

 

 

 

Usługa copywritingu specjalistycznego polega na przygotowaniu profesjonalnych treści z myślą o publikacji na stronie Klienta. Charakteryzują się trudną, czasem rzadką, tematyką. Teksty specjalistyczne wymagają fachowego researchu i doświadczenia, tworzone są z myślą o poprawie wizerunku, jak i dotarciu do specyficznej, eksperckiej grupy docelowej. 

Wszystko zależy od indywidualnej specyfiki zamówienia, objętości zlecenia i tematyki. Znaczenie może mieć też termin wiadomości. Standardowo tekst specjalistyczny o objętości ok. 10 000 zzs, może powstać nawet w przeciągu tygodnia (5 dni roboczych). Czas ten jednak należy liczyć od momentu podsumowania wszystkich uzgodnień. Prosimy o kontakt!

Tak, przygotowanie treści eksperckich jest naturalnie droższe. Z naturalnych powodów nie jesteśmy jednak w stanie podać jednej, uniwersalnej ceny. Cena za copywriting specjalistyczny, ekspercki, może wynosić zarówno 45 zł netto / 1000 zzs, jak i 160 zł netto / 1000 zzs. 

Rozliczamy się na podstawie faktury VAT i prostej, transparentnej umowy. Jesteśmy czynnym płatnikiem VAT. Przekazujemy majątkowe prawa autorskie.  

Upewnij się, czy sprawdziłeś/-aś także pozostałe sekcje naszej strony. Poznasz tam wiele ciekawych informacji:

  • Dlaczego Agencja Contento? 
  • Blog SEO Agencji Contento
  • Wiedza – Słownik pojęć SEO/SEM/e-Marketing
  • Kariera – Dołącz do nas!
  • Regulamin.


Nasze usługi nie ograniczają się do copywritingu specjalistycznego:


Przeglądaj swobodnie:

Copywriting SEO - Agencja Contento - Spis treści:

_ Agencja SEO – lokalna czy ogólnopolska

Copywriter specjalistyczny - co powinna zaoferować dobra agencja? Jak nawiązać współpracę?

Copywriting specjalistyczny to najwyższej jakości usługa i nasza specjalność. Agencja copywriterska Contento jest jedną z nielicznych firm, które świadczą procesowy sposób podejścia do realizacji zleceń specjalistycznych. Gwarantujemy najlepsze efekty – między innymi dzięki priorytetyzowaniu zarówno działań pozycjonerskich, jak i marketingowych. Wszystkie nasze teksty są nie tylko całkowicie unikatowe, ale pozwalają na więcej, niż rozwiązania konkurencyjnych firm. Zawsze precyzyjnie dostosowujemy nasze produkty pod aktualne wymagania współczesnych parametrów wyszukiwarek takich, jak Google, Bing i Yandex. Z myślą o najwyższej skuteczności pracy nie zapominamy o aspektach marketingowych. Copywriting specjalistyczny, agencja copywriterska Contento, to usługa, która przyczynia się do wyższej rozpoznawalności. O warunkach współpracy w zakresie tworzenia eksperckich treści na strony (i nie tylko) zawsze decydujemy razem. Jako agencja copywriterska z Torunia dostarczamy produkty Klientom z całej Polski, między innymi z Bydgoszczy, Olsztyna, Katowic i Warszawy. Z pewnością możemy pomóc również Twojej firmie. Przekonaj się, co i ile możemy zrobić, wysyłając nam wiadomość! 

Zlecenia Copywriting specjalistyczny
biuro@agencjacontento.pl


+48 844 700 731
Agencja Contento Logo
Pracujemy zdalnie z klientami z całej Polski

Agencja Contento
Legionów 214/3
87-100 Toruń

PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK: 08:30 - 17:00,
SOBOTA: 10:00 - 14:00.

Przejdź do zakładki Kontakt