Strategia komunikacji internetowej

Social media - agencja
Widoczność w sieciach społecznościowych

Strategia komunikacji internetowej dla firm

Strategia komunikacji internetowej dla firm to całokształt wytycznych dotyczących zarówno sposobów komunikacji wewnątrz organizacji, jak i i poza nią, ale także tworzenia wizerunku i kultury organizacyjnej. Pomagamy w opracowaniu celów biznesowych i sposobów ich realizacji. 

Nasze usługi w tym zakresie obejmują przygotowanie całościowej strategii komunikacji marketingowej, której wdrożenie może przekładać się na lepsze zdolności organizacyjne oraz osiągane przychody. Dostarczamy plan komunikacji marketingowej opracowywany na podstawie kompleksowych analiz marki, grupy docelowej oraz otoczenia biznesowego. Wszystko to realizujemy, mając na uwadze także marketing internetowe i jego cele – tak, aby ostatecznie wyniki mogły być zauważalne także na poziomie funkcjonowania strony internetowej lub sklepu!  

 

_Usługi tworzenia planów treści

SEO to tylko początek.
Pomagamy w komunikacji i sprzedaży

Identyfikacja wizualna i językowa

Wspólny przekaz merytoryczny i wizualny. Księgi znaków, unifikacja języka, tworzenie zgodnej narracji.

Sprzedaż i marketing

Inbound, prospecting, zarządzanie celami, struktura procesowa. Pomagamy w sprzedaży i marketingu.

Zarządzanie strategiczne

Przygotowanie do zmian strategicznych, zarządzanie kryzysowe - wszystko zgodnie z paradygmatem podejścia procesowego.

Strategia komunikacji marketingowej dla firm

Strategia komunikacji internetowej to bardzo szerokie pojęcie. Poniżej jeszcze pełniej przedstawiamy, z jakich usług możesz skorzystać w naszej agencji.

Strategia komunikacji marki

W trosce o rozpoznawalność i dotarcie do grupy docelowej przy prawidłowym priorytetyzowaniu działań i dystrybuowaniu zasobów.

Strategia komunikacji marketingowej

W celu zapewniania prawidłowej implementacji na płaszczyźnie bezpośredniej i pośredniej obsługi klienta.

Strategia komunikacji wewnętrznej

To, co widać na zewnątrz, zaczyna się wpierw kształtować wewnątrz. Wsparcie dla wewnętrznej organizacji komunikacji.

_ Co otrzymam w ramach social media?

Co zawiera przygotowana strategia komunikacji internetowej dla firm?

Strategia komunikacji internetowej może być stworzona jedynie po dokładnym przeanalizowaniu tego, co jest na zewnątrz i wewnątrz przedsiębiorstwa. O ile niektóre elementy, np. analiza wykorzystania marki i badanie sposobu jej odbioru, są powtarzalne, o tyle szczegóły różnią się w zależności od firmy i branży. Lista, którą możesz zobaczyć po prawej stronie, to siłą rzeczy jedynie egzemplifikacja zakresu strategii komunikacji marketingowej dla firm, nie zaś wyczerpanie tematu. Wszystkie działania dobieramy indywidualnie do Klienta i zgłoszonego problemu. 

Strategia komunikacji internetowej

Usługi powiązane

Samo przygotowanie strategii komunikacyjnej to nie wszystko. Nie tylko badamy, ale również wdrażamy potrzebne zmiany na płaszczyźnie szeroko rozumianego marketingu internetowego i reklamy w sieci. Cały czas stanowimy pieczę również nad wszystkimi aspektami technicznymi. 

Content marketing

Wdrażamy cele analizy na płaszczyźnie content marketingu, pomagając firmom działającym w sieci osiągać więcej.

Ekspansja na rynek zagraniczny

Zapewniamy wsparcie techniczne przy ekspansji e-commerce na rynki zagraniczne.

Pozycjonowanie ogólnopolskie

Pozyskujemy nowych klientów dzięki optymalizacji i pozycjonowaniu na rynku lokalnym.

Wiesz już, jak możemy Ci pomóc?
Lub sprawdź jeszcze przydatne informacje poniżej!

Strategia komunikacji firmy - FAQ

Masz pytania dotyczące przygotowania strategii identyfikacji dla firmy? Możliwe, że odpowiedź znajdziesz poniżej. W przeciwnym razie prosimy o kontakt.

Obsługujemy większość branż z sektora usług i sprzedaży MŚP. O szczegóły zapytaj nas telefonicznie lub wysyłając wiadomość! 

Działania związane z analizą firmy, audytem i przygotowaniem strategii komunikacji marketingowej wymagają dostępu do informacji poufnych. Naszym celem jest maksymalnie rzetelne i uczciwe świadczenie usług, dlatego nie jest problemem zawarcia konkretnych umów poufności (NDA). Zakres usług, np. plan strategii marketingowego firmy, określa umowa, tworzona na podstawie przedstawionych indywidualnie potrzeb. Rozliczenia odbywają się na podstawie FV.

Koszt przygotowania strategii może być bardzo różny w zależności od firmy, jej stanu i potrzeb. Na wycenę wpływa również to, czy w ramach usług będzie realizowane wdrożenie na wybranych polach. 

Kompleksowa strategia marketingowa nie musi jednak kosztować fortuny. Współpracujemy zarówno z małymi, jak i średnimi firmami, starając się rozumieć ich potrzeby. 

Efekty naszych prac przedstawiane są w postaci specjalnego raportu zawierającego analizę dotychczasowego stanu i elementy podlegające pod modyfikacje. Jest to kompleksowy know-how, służący do tego, jak zoptymalizować procesy wewnętrzne i zewnętrzne. Analiza przekazywana jest na własność. Zawiera również szereg raportów ze szczegółowych badań, obrazujących, przykładowo, dotychczasowy sposób komunikacji z klientem w zestawieniu z dedykowanym. Bazowy plan komunikacji marketingowej może być rozszerzony o implementację różnych czynników. Wszystkie szczegóły ustalane są indywidualnie. 

Upewnij się, czy sprawdziłeś/-aś także pozostałe sekcje naszej strony. Poznasz tam wiele ciekawych informacji:

  • Dlaczego Agencja Contento? 
  • Blog SEO Agencji Contento
  • Wiedza – Słownik pojęć SEO/SEM/e-Marketing
  • Kariera – Dołącz do nas!
  • Regulamin.


Strategia komunikacyjna to fundament. Ale sprawdź także to, co z niego wyrasta: 


Zobacz wygodnie:

Strategia komunikacji internetowej - Agencja Contento - Spis rzeczy:

Social media firmy lokalizacja i oferta agencji
_ Agencja SEO – lokalna czy ogólnopolska

Agencja SEO - Warszawa, Poznań, Gdańsk? Z jakiego miasta powinna być, aby zyskać Twoją najlepszą opinię?

Wybór agencji marketingu internetowego pod kątem miejsca siedziby może mieć znaczenie, ale nie musi. W wielu przypadkach przez wszystkie etapy procesu można przejść zdalnie. Wszelkie formalności i dokumenty i tak przesyłane są drogą cyfrową. Z drugiej strony, realizując bardzo duże projekty lub pozycjonując się lokalnie, czasem dobrze jest móc udać się na rozmowę. Na spotkaniu „twarzą w twarz”, przy dogodnej atmosferze, możemy omówić strategię w bardziej komfortowych warunkach. Nie zawsze jest to konieczne. Epidemia sprawiła, że procesy cyfryzacyjne znacznie przyśpieszyły. Nie ma znaczenia, gdzie działasz, np. w Warszawie, Wrocławiu, BydgoszczyAgencja SEO Contento zapewni Ci zawsze taki sam, najwyższy, poziom świadczonych usług! Jesteśmy agencją SEO z Torunia, ale pozostajemy otwarci, by spotkać się w siedzibie Klienta, jeśli będzie to konieczne!

Zlecenia Strategia komunikacji internetowej
biuro@agencjacontento.pl


+48 844 700 731
Agencja Contento Logo
Pracujemy zdalnie z klientami z całej Polski

Agencja Contento
Legionów 214/3
87-100 Toruń

PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK: 08:30 - 17:00,
SOBOTA: 10:00 - 14:00.

Przejdź do zakładki Kontakt