Copywriting angielski - teksty po angielsku na strony
_ Kim jesteśmy

Copywriting anglojęzyczny

Copywriting anglojęzyczny to podstawowa usługa kierowana do właścicieli stron, a przede wszystkim sklepów e-commerce. Dla coraz większej liczby biznesów nie jest to opcjonalna usługa dodatkowa, ale jeden z najważniejszych elementów procesu dostosowywania się do warunków międzynarodowych. Nawet wtedy, gdy główną grupą odbiorców są Polacy, copywriting po angielsku, czyli tworzenie treści w języku angielskim, przyczyni się do budowy profesjonalnego wizerunku. Wizerunku przedsiębiorstwa, które jest nowoczesne i idzie z duchem czasów.

_ Kim jesteśmy

Copywriting anglojęzyczny - skuteczne teksty po angielsku

Nasze treści tworzone są przez doświadczonych copywriterów anglojęzycznych; filologów i native speakerów. Dzięki temu masz pewność, że trafiają one właściwie do odbiorcy, wpisując się w określoną narrację. Odpowiadamy zarówno za opisy produktów po angielsku, jak i profesjonalne, rzetelne artykuły dziennikarskie po angielsku. O zakresie i specyfice zlecenia dokładnie porozmawiamy przed jego przyjęciem, aby poznać wszystkie szczegóły i zaproponować optymalne rozwiązania. 

Skuteczny copywriting po angielsku to także treści, które są dostosowane do rynku zagraniczne nie tylko pod względem językowym. Sposób budowania narracji, a nawet przekazywania najprostszych informacji, jest zupełnie inny. Trzeba też wziąć pod uwagę specyfikę semantyczną, ukształtowane sposoby przekazu, które nie są w stanie być przetłumaczone 1:1. Albo się je zna i poprawnie używa, albo efekt pozostawi wiele do życzenia. Przeanalizowaliśmy setki stron zagranicznych, aby wypracować efektywne procesy tworzenia treści. Profesjonalny Copywriting (angielski) to rozwiązanie problemów marketingowych dla stron internetowych, pozwalające na jeszcze dynamiczniejsze wzrosty i skalowanie działalności! 

_ Dlaczego warto

Copywriting po angielsku powinien spełniać trzy zadania: oddawać znaczenie, pozycjonować i zachęcać. Nasze teksty po angielsku to właśnie robią!

_ Kim jesteśmy

Copywriting angielski - zakres usług

Copywriting (angielski) obejmuje tworzenie zróżnicowanych treści w języku angielskim (amerykańskim, brytyjskim angielskim). Najczęściej nasze zlecenia dotyczą przygotowania treści użytkowych takich, jak zawartość landing page, strony głównej lub podstron, a także opisów produktowych po angielski. Odpowiadamy jednak za znacznie więcej: artykuły prasowe, link building zagraniczny i nie tylko. 

Teksty SEO po angielsku

Poprawne językowo teksty po angielsku, które odpowiadają za skuteczne pozycjonowanie.

Treści marketingowe po angielsku

Przygotowujemy treści kreatywne, badając uprzednio rynek i grupę docelową.

Zespół z doświadczeniem

Nie jeden copywriter (angielski), ale cały zespół - doświadczony i gotowy do pracy!

Bezpieczny, pozytywny wpływ na pozycję w wyszukiwarce Google 

Dzięki analizie słów kluczowych i konkurencji opracowywana jest strategia dla serwisu. Specjaliści odpowiedzialni są za realizację wytycznych do tłumaczeń SEO, które przekazywane są dalej. Na końcu całość jest ponownie weryfikowana pod kątem zgodności z założonymi pierwotnie celami.

Oryginalne, unikatowe i poprawne językowo tłumaczenia

Profesjonalni tłumacze

Tłumaczenie realizowane jest przez osobę z doświadczeniem w podobnych realizacjach. Wymagany poziom językowy jest nie niższy, niż wymóg certyfikatu A1. Nierzadko korzystamy z pomocy certyfikowanych tłumaczy przysięgłych. Agencja Contento współpracuje też z native speakerami.

Niektóre zlecenia wymagają dodatkowej pomocy merytorycznej

Wsparcie merytoryczne

Nie ma znaczenia, czy sprzedajemy produkty za granicę, czy też oferujemy usługi. W każdym przypadku ważna jest budowa wizerunku eksperta. W przypadku tłumaczeń SEO jest to możliwe także dzięki wsparciu merytorycznemu naszych fachowców. Przykładowo, realizując zlecenie na przekład pod algorytmy sklepu z robotyką, korzystamy z wiedzy osób, które zajmują się tą dziedziną.

Masz gotowy tekst po polsku?

Oprócz copywritingu anglojęzycznego sprawdź ofertę tłumaczeń SEO!

Obydwie usługi często idą ze sobą w parze. Skontaktuj się z nami, aby poznać szczegóły! 

_ Kim jesteśmy

Ile kosztuje stworzenie treści na strony w języku angielskim?

Przygotowanie treści w języku angielskim zawsze jest wyceniane indywidualnie. Copywriting angielski może być bowiem niezwykle zróżnicowany. Istotne są takie parametry zlecenia, jak rodzaj tekstów i języka, np. codzienny czy specjalistyczny (angielski medyczny, biznesowy). Łączny wydatek będzie zawierał w cenie gruntowny research, wsparcie merytoryczne eksperta oraz korektę. Po więcej szczegółów odsyłamy do formularza kontaktowego. Odpisujemy od razu! 

Wiesz już, jak możemy Ci pomóc?
Możesz też sprawdzić poniższe informacje o tym, na czym polega tworzenie treści w języku angielskim na strony internetowe
_ Kim jesteśmy

Copywriter angielski czy agencja?

Zastanawiając się nad tym, komu powierzyć realizację zlecenia, Klient najczęściej musi wybierać spośród dwóch opcji: usług freelancera i usług agencji. W pierwszym przypadku, copywriter angielski, zaletą może być bezpośredni kontakt i jasno wyrażona odpowiedzialność za produkt. Niestety, rodzi to również potencjalne problemy. Jeśli freelancer okaże się osobą niegodną zaufania, mogą wystąpić problemy związane z doprowadzeniem tekstu do porządku, a także z odzyskaniem zainwestowanych środków. Copywriter angielski to jedna osoba, a więc bez potwierdzonych informacji można spodziewać się wszystkiego również na polu komunikacji z Klientem. W przypadku agencji zajmującej się profesjonalnie copywritingiem po angielsku naturalnie mamy do czynienia z produktem bardziej zinstytucjonalizowanym, osadzonym w konkretnej ścieżce procesowej od przyjmowania zamówienia po jego finalną realizację. Dobra agencja zajmująca się marketingiem anglojęzycznym wspomoże również w procesie SEO i zapewni szereg dodatkowych usług. Choć zależy to od wielu czynników, wbrew pozorom usług agencji wcale nie muszą być droższe od oferty, którą prezentuje copywriter anglojęzyczny. Przekonaj się o tym już teraz! 

Copywriter angielski... ale jaki?

W dzisiejszych czasach praktycznie każdy potrafi pisać w języku angielskim. Czy jednak aby na pewno? Umiejętności komunikacyjne to jedno, ale stworzenie w pełni poprawnego gramatycznie i ciekawego stylistycznie produktu wymaga fachowej wiedzy. Właśnie dlatego wybierając Contento, wybierasz stworzenie Twojego zlecenia od podstaw przez profesjonalistę. Certyfikowany copywriter anglojęzyczny stworzy pracę, której poziom językowy idealnie będzie korespondował z grupą docelową i terytorium. Sprawia to, że nasze produkty są unikalne i wpisują się w katalog potrzeb firm, które chcą rzeczowo prezentować się zagranicznym klientom.   

Teksty copywriterskie po angielsku

Teksty SEO po angielsku mogą być nie lada wyzwaniem. Nie wynika to bynajmniej tylko z aspektów językowych. Poprawność gramatyczna i znajomość kontekstu na poziomie native to jedno, ale umiejętność odnalezienia fraz o dużym potencjale konwersji na rynku zagranicznym – to już zupełnie inna para kaloszy. W naszej agencji copywritingu anglojęzycznego wiemy, że nie ilość, lecz jakość ma znaczenie. Doskonale sprawdza się to w pozycjonowaniu stron. Jeśli szukasz wykonawcy, który dostarczy wysokojakościowy copywriting angielski, sprzedażowy, informacyjny lub jeszcze inny, wybierz agencję z doświadczeniem w SEO. Robimy gruntowną analizę za pomocą specjalistycznych narzędzi pomiarowych (m.in. SEMRUSH, Senuto, Ahrefs), na podstawie której dobieramy słowa kluczowe po angielsku. Patrzymy tylko na te frazy, których wypozycjonowanie rzeczywiście może przełożyć się na wzrost odwiedzin i poziomu CR Twojej strony. Umiejętność ta wymaga biegłej znajomości marketingowej zagranicznych rynków. Słowa, które pozornie mogłyby konwertować, w Wielkiej Brytanii lub w Stanach Zjednoczonych mogą być wpisywane przez zupełnie innego rodzaju użytkowników, niż miałoby to miejsce w Polsce.

Copywriting angielski FAQ, czyli najczęściej zadawane pytania

Najczęściej zadawane pytania na temat pisania tekstów po angielsku. Prosimy - napisz, jeśli nie znajdziesz tutaj odpowiedzi.

Copywriting angielski to usługi polegające na tworzenia od zera treści w języku angielskim, które mają formę produktów cyfrowych. Produkty te charakteryzują się unikalnością, poprawnością językową i dobrym zoptymalizowaniem zgodnie z przyjętymi wytycznymi SEO. Copywriting po angielsku wykorzystywany jest przede wszystkim na stronach e-commerce, ale nie tylko. 

Tak, w ramach usługi copywritingu anglojęzycznego przekazujemy majątkowe prawa autorskie do dostarczonych tekstów. My piszemy, Ty korzystasz bezterminowo – w dowolny sposób. Współpracę reguluje prosta, transparentna umowa, zabezpieczająca obydwie strony. 

Copywriting anglojęzyczny – odpowiedź w przygotowaniu. Sprawdź później! 

Zamówienia realizujemy jak najszybciej, ale oczywiście przygotowanie każdego teksty po angielsku na stronę internetową wymaga czasu. Czas ten jest określany w trakcie ustaleń z Klientem na podstawie wytycznych i specyfiki zlecenia. Proste treści w języku angielskim o objętości do 5000 zzs jesteśmy w stanie przygotować w terminie nawet do 5 dni roboczych od momentu złożenia zamówienia i ustalenia wytycznych. Prosimy o kontakt, aby porozmawiać o szczegółach. 

Copywriting anglojęzyczny – odpowiedź w przygotowaniu. Sprawdź później! 

Agencja copywritingu anglojęzycznego gwarantuje profesjonalizm, bezproblemowy kontakt i odpowiedzialność za wykonanie zlecenia. Dobry copywriter angielski – freelancer – również może zapewniać te wartości. Brak jest jednak aspektu instytucjonalnego (organizacji), a często także podejścia procesowego. W ostateczności jednak wszystko zależy od tego, na jaką agencję i na jakiego freelancera się trafi. My, w Contento, robimy wszystko, aby nasze usługi copywritingu anglojęzycznego satysfakcjonowały nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego gwarantujemy, że dołożymy największych starań do tworzenia wybranych treści po angielsku

Upewnij się, czy sprawdziłeś/-aś także pozostałe sekcje naszej strony. Poznasz tam wiele ciekawych informacji:

  • Dlaczego Agencja Contento? 
  • Blog SEO Agencji Contento
  • Wiedza – Słownik pojęć SEO/SEM/e-Marketing
  • Kariera – Dołącz do nas!
  • Regulamin.


Może Cię zainteresować:


Nawiguj przyjemnie:

Pisanie tekstów po angielsku - Agencja Contento - Spis treści działu:

Tłumacz tekstów SEO
_ Tłumaczenie tekstów SEO i stron online 

Doświadczony copywriter - angielski? To nie problem!

Copywriting anglojęzyczny (angielski) jest dedykowaną usługą tłumaczeń nierzadko specyficznych form internetowych. Jako nieliczni możemy pochwalić się dużym doświadczeniem w tej dziedzinie. Agencja copywriterska Contento jest jedną z firm, które zapewniają procesualny sposób podejścia do tłumaczeń treści i copywritingu anglojęzycznego.  Agencja tłumaczeń zdalnych Contento jest jedną z nielicznych firm, które w trakcie przygotowywania tłumaczeń przygotowują teksty zarówno od strony merytorycznej, jak i analitycznej (marketing w wyszukiwarkach). W ten sposób jesteśmy w stanie zagwarantować najlepsze rezultaty. Copywriting anglojęzyczny wykonywany jest przez ekspertów w dziedzinie, czasem także przez native speakerów, z którymi współpracujemy. Zawsze precyzyjnie dostosowujemy nasze produkty pod bieżące wymagania współczesnych algorytmów wyszukiwarki internetowej Google. Z myślą o najwyższej skuteczności pracy nie zapominamy o aspektach marketingowych. Copywriting anglojęzyczny w naszej firmie tłumaczeniowo-copywriterskiej, to usługa profesjonalnej translacji wszystkich treści na stronie internetowej www. Stworzona treść będzie idealną wizytówką dla klientów zagranicznych, w tym brytyjskich i amerykańskich. Często jeden copywriter angielski nie wystarczy do prawidłowej realizacji dużego zlecenia, dlatego warto skorzystać z odpowiednio przygotowanej do tego zadania agencji. Jako agencja tłumaczeń i copywritingu anglojęzycznego z Torunia dostarczamy treści Klientom z całej Polski, między innymi z Bydgoszczy, Olsztyna, Krakowa i Warszawy. Z pewnością możemy pomóc również Twojej firmie. Zobacz, co i ile możemy zrobić, przesyłając nam maila! 

Zlecenia Anglojęzyczne
biuro@agencjacontento.pl


+48 844 700 731
Agencja Contento Logo
Pracujemy zdalnie z klientami z całej Polski

Agencja Contento
Legionów 214/3
87-100 Toruń

PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK: 08:30 - 17:00,
SOBOTA: 10:00 - 14:00.

Przejdź do zakładki Kontakt